Запорізьке небо підкорилося приморським авіамоделістам

Минулими вихідними на стадіоні «Олімпійські надії» відбулися обласні змагання з авіамодельного спорту «Срібне крило» (метальні планери), які зібрали любителів цього спорту зі всієї Запорізької області. Прийняли в них участь і вихованці Приморського центру дитячої та юнацької творчості.  Вони демонстрували вміння запуску планерів, розмах крил яких не перевищував 450 мм; моделей з імпульсним стартом та гумомоторних літаків. Моделі були  сконструйовані та виготовлені у гуртках авіамоделювання впродовж навчального року.

Перші місця в особистій першості здобули Хаджийський Максим та Шамрицький Артем. Також найкращою в командній першості (молодшій віковій групі) стала команда Приморського центру дитячої та юнацької творчості, яка разом зі своїм керівником Сухоребровим Володимиром Вікторовичем була нагороджена грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та пам’ятними медалями.

Вітаємо переможців з поповненням скарбниці досягнень та бажаємо нових творчих злетів, наснаги, завзятості та неповторних  польотів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: