Зустріч за круглим столом, щодо поняття «патронат», «патронатний вихователь»

В приміщенні Приморського районного центру зайнятості 20.07.2017 року відбулася зустріч представника Приморської об’єднаної територіальної громади фахівця у справах дітей Відділу по роботі з сім’єю, дітьми та молоддю Центру соціальних послуг управління соціального захисту населення Приморської міської ради Зайцевою Іриною Анатоліївною з питання створення патронатних сімей та залучення до цього безробітних, які перебувають на обліку в Приморському РЦЗ.

 З перших хвилин зустрічі фахівцем було акцентовано увагу на тому, що пріоритетним напрямком в питанні створення патронатних сімей завжди є інтереси дитини, прагнення зберегти її біологічну родину, зробити умови існування цієї родини більш якісними. Тому держава сьогодні іде шляхом створення для дітей, які опиняються у складних життєвих обставинах, можливості проходити період соціально-психологічної реабілітації не в притулках та інших державних закладах, а в теплому родинному колі.

Під час розмови за круглим столом була проведена роз’яснювальна робота щодо поняття «патронат», «патронатний вихователь», оголошено пакет  необхідних документів для кандидата в патронатні вихователі,  зауважено, що період роботи патронатним вихователем зараховується до трудового стажу. Присутні ознайомилися з порядком створення патронатної родини, її спеціальним навчанням. Обговорювалося і питання грошової винагороди.

Під час проведення заходу всіма учасниками жваво обговорювалась можливість створення патронатної сім’ї, допомога фахівців у разі виникнення проблемних питань  та інше.

Після проведеного заходу безробітним були надані контакти та адреса, за якими можна звернутись, у разі виявлення бажання стати кандидатом у патронатні вихователі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: