Увага! Запрошуємо на громадські слухання!

Шановні мешканці! На територію Приморської ОТГ заходить одне з найбільших та провідних українських підприємств-виробників електроенергії Україні, одна з найактивніших інвестиційних груп України – компанія ДТЕК, з проектом будівництва та запуску “Приморської вітроелектростанції”. Це початок нових перетворень нашої громади, нових інвестицій, нових проектів.

2 серпня 2017р., о 15:00 в будинку культури м.Приморськ, відбудуться громадські слухання, щодо розроблення детального плану території розміщення вітроелектростанції на території Приморської міської ради за межами населеного пункту.

Компанія “ДТЕК” дуже плідно співпрацює з громадами, на території яких розміщує свої об’єкти. Для населення м.Приморськ в першу чергу – це робочі місця, як під час будівництва ВЕС, так і під час подальшої роботи ВЕС. На жаль, компанія не може реалізовувати за пільговими тарифами електроенергію громаді, але разом з тим реалізовує дуже багато соціально-інфраструктурних проектів.

За цим напрямом в компанії створено окремий підрозділ, з діяльністю якого ви можете ознайомитись за цим посиланням Програма соціального партнерства ДТЕК з територіями діяльності .

Захід на територію крупного підприємства демонструє зацікавленість в розвитку нашої громади, це може стати для нас магнітом для багатьох інших інвесторів.

Запрошуємо всіх небайдужих відвідати громадські слухання, де кожен зможе отримати додаткові відповіді на свої запитання. Також пропонуємо вам ознайомитись з дослідженням на тему “ОЦІНКА ВПЛИВУ НА НАВКОЛИШНЄ ПРИРОДНЕ І СОЦІАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ” Приморської ВЕС

Декілька слів про компанію ДТЕК та будівництво Ботієвської ВЕС:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: