Розпорядження міського голови №184/3 від 30.08.17

Про заходи щодо забезпечення
складання бюджету міської об’єднаної
територіальної громади
на 2018 рік та прогнозу на наступні за
плановим два бюджетні періоди

Керуючись пунктом 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 2, 75, 76 Бюджетного кодексу України, з метою належної організації роботи по формуванню проекту бюджету міської об’єднаної територіальної громади на 2018рік та прогнозу бюджету на 2019-2020 роки:

  1. Затвердити графік підготовки проекту бюджету Приморської міської об’єднаної територіальної громади (далі бюджет ОТГ) на 2018 рік та прогнозу бюджету ОТГ на 2019-2020 роки (додається).
  2. Заступникам міського голови, начальникам відділів виконавчого апарату міської ради:

2.1. Забезпечити виконання заходів згідно із затвердженим графіком.

2.2. Відповідно до вимог статті 22 Бюджетного кодексу України розробити плани діяльності на 2018 рік і наступні два бюджетні періоди з урахуванням пріоритетів розвитку галузі та забезпечення ефективного управління бюджетними коштами.

2.3. Під час підготовки бюджетних запитів на 2018 рік забезпечити якість та своєчасність надання інформації.

2.4. Взяти до відома, що відділом фінансів, бухгалтерського обліку та звітності міської ради під час розгляду бюджетних запитів не враховуватиме видатки, щодо яких розпорядниками (одержувачами) не подано належне обґрунтування або порушено вимоги, визначені в Інструкції з підготовки бюджетних запитів.

2.5. Вжити заходів, спрямованих на максимальну економію споживання енергоносіїв.

2.6. Не допускати включення до бюджетних запитів завищених та необґрунтованих витрат або таких, що повинні здійснюватись з іншого бюджету

2.7. Забезпечити оптимізацію витрат бюджетних коштів шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань головного розпорядника.

2.8. Переглянути заходи та програми, що здійснюються за рахунок коштів бюджету в поточному році, провести оцінку їх соціальної і економічної ефективності та обґрунтувати доцільність продовження періоду виконання міських програм на майбутні періоди.

  1. Відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності міської ради підготувати проект рішення про бюджет міської ОТГ на 2018 рік в термін до 01.11.2016 року, внести його на розгляд постійної комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів, залучення інвестицій, контролю за приватизацією комунальної власності, виконавчого комітету міської ради, а після схвалення ним – на розгляд сесії міської ради.
  2. Загальному відділу міської ради дане розпорядження опублікувати на офіційному сайті міської ради в термін до 05.09.2017 року.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань фінансового – економічного розвитку, інвестицій та житлово – комунального господарства.

Додатки: 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: