Розпорядження №200/3 від 18.09.17р.: Про вивчення ініціативи депутатів Приморської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад Вячеславської та Борисівської сільських рад та Приморської міської ОТГ

Керуючись ч.3 ст.5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши депутатське звернення від 11.09.2017 вх. №3024/01-21 щодо ініціативи добровільного об’єднання територіальних громад:

 1. Провести громадське обговорення пропозиції депутатів Приморської міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл Преслав,  Комишуватка, селищ Набережне, Подспор’є, міста Приморськ Приморської міської ради, села Борисівка, Лозанівка та Азов Борисівської сільської ради, села Маринівка та Вячеславка Вячеславської сільської ради в Приморську міську об’єднану територіальну громаду з центром у м. Приморськ до 07 жовтня 2017 року.
 2. Створити робочу групу з вивчення пропозицій, що стосуються ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад, у складі:
 • Гогунський К.М. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;
 • Крот О.В. – голова депутатської фракції Аграрної партії;
 • Саламатіна Г.О. – голова фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
 • Акритов А.Г. – голова фракції Опозиційний блок;
 • Бунчук Л.В. – голова фракції «Наш край»;
 • Горохов О.В. – голова фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
 • Райков А.Г. – голова фракції «Сильна Україна»;
 • Стойчев Г.М. – член виконавчого комітету;
 • Трояновський В.О. – член виконавчого комітету.

3. Пропозицію депутатів щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад розмістити на офіційному веб-сайті Приморської міської ради та у засобах масової інформації.

4. Фізичним та юридичним особам подавати свої пропозиції у письмовій формі за адресою: м. Приморськ вул. Центральна, 7 з позначкою: «Робочій групі з вивчення пропозицій щодо добровільного об’єднання територіальних громад» до 29 вересня 2017 року.

5. Робочій групі з вивчення пропозицій щодо добровільного об’єднання територіальних громад:

– до 07 жовтня 2017 року провести збори громадян з розгляду даного питання;

– підготувати проект рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад з урахуванням отриманих пропозицій від фізичних та юридичних осіб та рішення зборів громадян;

– проект рішення подати на розгляд чергової сесії Приморської міської ради.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: