Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – Генеральний план селища Набережне

У відповідності до норм ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Приморська міська рада оголошує про початок розроблення містобудівної документації – Генеральний план селища Набережне Приморського району Запорізької області та детальний план селища Набережне Приморського району Запорізької області (який входить у склад Генерального плану).

Підстава: рішення чотирнадцятої (позачергової) сесії восьмого скликання Приморської міської ради від 19 серпня 2017 року №4 «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план селища Набережне Приморського району Запорізької області та детальний план селища Набережне Приморського району Запорізької області (який входить у склад Генерального плану»».

Замовник: виконавчий комітет Приморської міської ради.

Розробник містобудівної документації: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ «УКРМІСЬКБУДПРОЕКТ» м. Харків.

Мета проекту: розробити детальний план території селища Набережне у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

З метою внесення фізичними та юридичними особами, які є власниками об’єктів нерухомого майна та земельних ділянок розташованих на території селища Набережне, пропозицій щодо подальшого використання земельних ділянок в межах зазначених території, Приморська міська рада приймає у письмовій формі за адресою: м. Приморськ вул. Центральна, 7, каб.3.

Строк подання пропозицій з детальним планом території: до 05.10.2017року.

Пропозиції наданні після встановленого строку, не розглядаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: