Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – «План зонування міста Приморськ

У відповідності до п. 1.4. Порядку розроблення містобудівної документації

затвердженого Наказом МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ №290 від 16.11.2017 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», Приморська міська рада оголошує про початок розроблення містобудівної документації – План зонування міста Приморськ

Приморського району Запорізької області.

Підстава: рішення чотирнадцятої (позачергової) сесії восьмого скликання Приморської міської ради від 19 серпня 2017 року №3 «Про розробку містобудівної документації «План зонування міста Приморськ Приморського району Запорізької області»».

Замовник: виконавчий комітет Приморської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Приватне мале підприємство архітектурна майстерня «В.Лукашев», м. Запоріжжя.

Мета проекту: розробити план зонування території м. Приморськ у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку міста.

З метою внесення фізичними та юридичними особами, які є власниками об’єктів нерухомого майна та земельних ділянок розташованих на території м. Приморськ, пропозицій щодо подальшого використання земельних ділянок в межах зазначених території, Приморська міська рада приймає у письмовій формі за адресою: м. Приморськ вул. Центральна, 7, каб.3.

Строк подання пропозицій з детальним планом території: до 05.10.2017року.

Пропозиції наданні після встановленого строку, не розглядаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: