«Приречений говорити правду: генерал, правозахисник, вчений

12 жовтня 2017 року в селі Борисівка Приморського району на меморіальному комплексі відбувся мітинг, присвячений 110-річниці від дня народження Петра Григоровича Григоренко «Приречений говорити правду:
генерал, правозахисник, вчений».
На мітингу була представлена пересувна виставка районного краєзнавчого музею «Григоренко П.Г. – правозахисник, генерал, вчений».
Виступаючі: голова Борисівської сільської ради Чебан В.І., голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької облдержадміністрації Зубченко О.С., правозахисник, учасник боротьби за незалежність у XX столітті Лямцев К.К. розповіли про життєвий шлях, правозахисну діяльність, участь у другій світовій війні Григоренко П.Г.
Вокальний ансамбль «Ногайські зорі» Ногайського коледжу виконали патріотичні пісні «Україна – мати», «Встань козацька слава».
Вшанували пам’ять славетного земляка – хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятного знаку з увічнення пам’яті правозахисника, генерала, вченого Петра Григоренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: