«Зустрічі, які необхідні…»

З ініціативи Приморського районного центру зайнятості 25.01.2018 року було проведено засідання круглого столу на тему: «Перспективи співпраці з органами місцевого самоврядування, роботодавцями та соціальними партнерами Служби зайнятості. Пропозиції до програми зайнятості на 2018-2020 рр.» В засіданні прийняли участь заступник голови районної ради Прокопова В.Ю., депутати районної ради Онишко О.В., Галаніна О.М., Д’якова О.В., представники Управління соціального захисту Приморської РДА та міської ради (Приморської ОТГ) Марков Є.І. та Девятерікова З.І., голова профспілки АПК Кіслова Н.В.

З інформацією виступила директор Приморського РЦЗ Максимова К.П., яка ознайомила присутніх з підсумками роботи центру зайнятості за 2017 рік та перспективами на 2018 рік. Наголосила на важливості співпраці усіх зацікавлених органів та структур в напрямку легалізації зайнятості. Винесла на обговорення питання відтворення роботи комісії з виявлення нелегально працюючих громадян або пошук інших методів, які б сприяли вирішенню цієї проблеми. В обговоренні прийняли активну та жваву участь всі учасники круглого столу. Кожен висловив власну думку. Були обговорені болючі питання скорочення робочих місць, можливість закриття аграрного ліцею.

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Лебедєва Н.Д. розповіла про нові підходи та важливість проведення профорієнтаційної роботи в районі.

Про необхідність подання вакансій всіма роботодавцями до Служби зайнятості, організації громадських робіт в районі, виділення коштів громадами на ці цілі розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лазарєва В.Х.  А також висвітлила можливості служби зайнятості в напрямку стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць.

Пропозиції програми зайнятості на 2018-2020 рр. та напрямки розвитку району в 2018 році, створення нових робочих місць були озвучені заступником начальника Приморського УСЗН Приморської РДА Марковим Є.І., а в Приморській об’єднаній територіальній громаді – начальником Приморського УСЗН Приморської міської ради Девятеріковою З.І.

Головою постійної бюджетної комісії Онишко О.В. було запропоновано винести вищезазначені питання, з зв’язку зі спільною думкою учасників заходу щодо їх значимості та важливості для району, на рівень районної сесії та нарад при Приморській РДА за участі роботодавців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: