За сприяння Народного депутата Сергія Соболєва міський голова Олена Божкова побувала на прийомі у міністра екології

8 лютого з робочою поїздкою міський голова відвідала м.Київ. Зокрема Олена Божкова побувала на прийомі у міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака. Мета зустрічі, яку організував Народний депутат Сергій Соболєв полягала в обговоренні питання подальшого фінансування природоохоронного заходу будівництва каналізаційної насосної станції і напірний колектор подачі стоків сел.Набережне на очисні споруди м. Приморськ. Міністр запевнив, що буде сприяти включенню даного заходу на фінансування в цьому році. Наразі Міністерство екології обробляє всі проекти які надійшли з територій для подальшої подачі їх на фінансування до мінфіну. Остап Семерак наголосив, що Приморська ОТГ буде включена в перелік до 1-го березня поточного року.
Ще однією темою для обговорення було питання реконструкції очисних споруд. Очисні споруди м. Приморськ були збудовані в 1987 році і приймають каналізаційні стічні води від м.Приморськ та баз відпочинку, які знаходяться на узбережжі Азовського моря. Сьогодні очисні споруди знаходяться в аварійному стані і потребують негайної реконструкції.

На даний момент проект реконструкції знаходиться на стадії експертизи, після проходження якої, Приморська міська рада має намір звернутися до Запорізької ОДА з пропозицію фінансування даного заходу за рахунок екологічного фонду Запорізької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: