Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Шановні мешканці Приморської об’єднаної територіальної громади.

Впродовж 12-13 квітня  2018 року відбудеться семінар «Громадський бюджет: запрошення до діалогу». До участі у заході запрошуються депутати, представники органів місцевого самоврядування, громадськості, активні мешканці громади.

Семінар проходитиме 12-13.04.2018р. у приміщенні Приморської районної бібліотеки –  «Простір Хаб», (м. Приморськ, вул. Соборна, 95)Початок семінару о 9.30, реєстрація з 9.00.

Під час заходу буде розглянуто цілі, стандарти, принципи та етапи   громадського бюджету на прикладі українських та польських громад. Учасники матимуть можливість долучитися до етапу підготовки до впровадження громадського бюджету у громаді та розробити практичні рекомендації для його успішної реалізації.

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Про свою участь просимо повідомити Девятерікову Надію Олександрівну, провідного спеціаліста відділу ЖКГ Приморської міської ради, тел.: 0992300700, 0613773095, електрона пошта: mrprim@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: