В Приморську запрацювала система відеоспостереження

Вже четвертий день в м.Приморськ працює система відеоспостереження. Запуску системи передували монтажні роботи, визначення місць розташування камер та проклади оптичної лінії між одинадцятьма камерами, які було зведено до чергової частини Приморського ВП. Від нині під наглядом в’їзд до міста зі сторони с. Банівка (камера на стелі); виїзд з міста (камера в районі КП «Чисте місто Приморськ»), автовокзал. Дві камери розташовані на центральній площі, одна в сквері напроти дитячого майданчика. В мікрорайоні розміщено три камери – на кільці поблизу буд. № 50 по вул. Морська, напроти автостоянки магазину «Економ плюс», на вході в парк «Ювілейний» (буд. № 62 по вул. Морська). В другій частині міста камери розташовані напроти парку біля ЗОШ № 3 та на перехресті вул. Партизанська та пров. Портовий. Наразі вирішується технічні питання щодо виходу у мережу інтернет для того, щоб кожний бажаючий мав би змогу бачити картинку в режимі реального часу.

На даний момент постійний запис ведеться в черговій частині відділення поліції, що дасть можливість запобігати злочинності, контролю громадського порядку та оперативного реагування на ті чи інші правопорушення.

Приморська міська рада дякує за співпрацю підряднику компанії «Evotek», приватному підприємцю Віталію Баранову за монтажні роботи і найбільш розгалужену мережу, що дало можливість з мінімальними витратами створити систему відеоспостереження, а також КП «Чисте місто Приморськ» та Приморському РЕМ за облаштування додаткових стовпів та підключення камер до електропостачання.

1 коментар до “В Приморську запрацювала система відеоспостереження

  • 7 Травня, 2018 о 19:38
    Permalink

    Хотелось бы иметь возможность просматривать онлайн в интернете

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: