ХХVІІІ сесія від 29.08.18р.: порядок денний, рішення, відео

Відео запис сесії

Поіменне голосування

Переглянути можна за цим посиланням


Порядок денний та рішення

(для перегляду рішення натискайте на назву рішення)

 1. Звіт про виконання бюджету Приморської ОТГ за І півріччя 2018 року. Доповідач: Алтухова Г.А – начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.
 2. Про хід виконання місцевої  цільової програми «Благоустрій населених пунктів Приморської ОТГ на 2018р.» Доповідач Макаренко І.С. – директор КП «Чисте місто Приморськ». Співдоповідач: Горохов О.В. – голова комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту.
 3. Звіт балансоутримувача комунального майна про ефективність використання майна, що перебуває в оренді в розрізі договорів оренди (зняли з розгляду). Доповідач: Гогунський К.М. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів. Співдоповідач: Горохов О.В. – голова комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту.
 4. Інформація про виконання своєї роботи за звітний період голів постійних депутатських комісій. Саламатіна Г.О – голова комісії з питань планування бюджету та фінансів, залучення інвестицій, контролю за приватизацією комунальної власності. Горохов О.В. – голова комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту; Македонська С.І – голова комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення; Крот О.В. – голова комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології; Бунчук Л.В. – голова комісії з питань депутатської діяльності та етики, взаємодії з органами місцевого правоохоронними органам, військовими та громадськими формуваннями ЗМІ.
 5. Про внесення змін до Програми соціально – економічного та культурного розвитку Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 рік, затвердженої рішенням Приморської міської ради від 07.06.2017 №1 (зі змінами від 30.06.2017 №31 та від 15.05.2018 №2). Доповідач – Заверуха Г.М – заступник міського голови з питань фінансово-економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства.
 6. Про затвердження розміру видатків на співфінансування інвестиційних програм (проектів) з бюджету Приморської міської об’єднаної територіальної громади. Доповідач – Заверуха Г.М – заступник міського голови з питань фінансово-економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства.
 7. Про затвердження місцевої цільової програми «Захист пляжної території від розмиву в межах м. Приморськ на 2018 -2023 роки». Доповідач: Кононов В.В – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 8. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма реформування і соціального розвитку житлово-комунального господарства Приморської об’єднаної територіальної громади та поліпшення екологічного стану Азовського моря на 2018 рік». Доповідач: Кононов В.В – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 9. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Благоустрій населених пунктів Приморської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік». Доповідач: Кононов В.В – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 10. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма подальшого нарощування міського матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного  і природного характеру та їх наслідків  на 2018 – 2019 роки. Доповідач: Кононов В.В – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 11. Про затвердження місцевої цільової програми «Програма регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Приморськ на 2018-2019 роки». Доповідач: Кононов В.В – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 12. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Якісного транспортного обслуговування пільгових категорій населення в м. Приморську на 2018 р.». Доповідач: Девятерікова З.І. – начальник УСЗН Приморської міської ради.
 13. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Забезпечення житлом у часників бойових дій в Республіці Афганіфстан 2017-2018 роки». Доповідач: Девятерікова З.І. – начальник УСЗН Приморської міської ради.
 14. Про внесення змін рішення від 24.11.2017 року №18 «Про затвердження програми з реалізації громадського бюджету (бюджету участі) Приморської міської ОТГ на 2018-2020 роки та положення про громадський бюджет (бюджет участі) Приморської міської ОТГ» (зміни від 27.04.2018 №21, 26.06.2018 № 19). Доповідач – Девятерікова Н.О. – провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства.
 15. Про внесення змін та доповнень до «Комплексної Програми розвитку галузі культури Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки» затвердженої 04 серпня 2017 р. №14 (зі змінами). Доповідач: Садомова О.А. – начальник відділу культури Приморської міської ради.
 16. Про внесення змін до «Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки» (зі змінами від 27 березня №11, 27 квітня 2018 №9 , 26 червня 2018 № ). Доповідач: Алавацька І.В. – заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 17. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма розвитку ОСББ на 2018-2020 роки. Доповідач: Гогунський К.М. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
 18. Про розробку містобудівної документації «Детальний план на частину території (в районі берізок) міста Приморськ Приморського району Запорізької області». Доповідач: Бучакчийський М.І – В.о. начальника архітектури та містобудування.
 19. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Містобудівний розвиток населених пунктів Приморської міської ОТГ на 2018 рік» (зі змінами). Доповідач: Бучакчийський М.І – В.о. начальника архітектури та містобудування.
 20. Про затвердження рішення виконавчого комітету від 05.07.2018 року № 152 «Про внесення змін до розпису бюджету міської об’єднаної територіальної громади». Доповідач: Алтухова Г.А – начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.
 21. «Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 21.12.2017 №28 «Про бюджет міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік». Доповідач: Алтухова Г.А – начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.
 22. Про створення Комунального підприємства «Приморськ-благоустрій» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області (зняли з розгляду). Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 23. Про укладання з Приморською районною радою договору оренди частини нерухомого майна по вул. Центральна, 26 в м. Приморськ загальною площею 206,2 кв.м. для розміщення міськрайонного ЦНАПу. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 24. Про внесення змін до структури та штатного розпису виконавчого апарату Приморської міської ради Приморського району Запорізької області (зняли з розгляду). Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 25. Щодо розгляду клопотання постійної конкурсної комісії по вибору суб’єктів оціночної діяльності. Доповідач – Заверуха Г.М – заступник міського голови з питань фінансово-економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства.
 26. Про перевід керівників закладів освіти на контрактну форму роботи. Доповідач: Галаніна О.М – начальник відділу освіти Приморської об’єднаної територіальної громади.
 27. Про надання згоди КЗ «Приморська централізована бібліотечна система» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області на безоплатну передачу з балансу комунального майна. Доповідач: Садомова О.А. – начальник відділу культури Приморської міської ради.
 28. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність Приморської об’єднаної територіальної громади. Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 29. Про внесення змін та доповнень до рішення двадцять п’ятої сесії Приморської міської ради восьмого скликання від 27.04.2018р. №24 «Про затвердження Типового Договору оренди землі, на земельні ділянки комунальної власності Приморської міської ради». Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 30. Про внесення доповнень до Переліку вільних від забудови земельних ділянок право власності, або право оренди, яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) в 2018 році. Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 31. Про поновлення, внесення змін та доповнень до договору оренди землі №74 від 01.06.2007р. (орендар: ПП Рязанцев М.В. адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Дружби, 16а; будівництво та обслуговування об’єктів торгівлі). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 32. Про внесення змін та доповнень до договору оренди землі №1/116 від 24.08.2009р. (орендар, власник нерухомого майна: гр. Карпушкін В.І.; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 89ъ; будівництво та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 33. Про внесення змін та доповнень до договорів оренди землі: №189/79 від 11.09.2007р., №191/81 від11.09.2007р. (орендар: ПП «Спектр»; адреси земельних ділянок: м. Приморськ, вул. Курортна, 85, м. Приморськ, вул. Курортна, 85; будівництво та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 34. Про надання згоди КП «Чисте місто Приморськ» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду ФОП Дружинець С.В. (договір оренди землі №207/97 від 01.12.2007р., адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 5; будівництво та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення) (зняли з розгляду). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 35. Про припинення дії договору оренди землі (шляхом його розірвання) №196 від 09.10.2013р. (орендар: КП «Чисте місто Приморськ» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Кари, 47-Б; будівництво та обслуговування будівель торгівлі). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (заявник: ПАТ «МетаБанк»; м. Приморськ, вул. Курортна, 63; будівництво та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (розташування та обслуговування бази відпочинку «Дружба»); оренда). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (замовник: Приморська міська рада Приморського району Запорізької області; м. Приморськ, вул. Соборна, 85/1 (земельна ділянка №1); будівництво та обслуговування будівель торгівлі). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладення договору строкового земельного сервітуту (заявник: ТОВ «Приморська вітроелектростанція»; м. Приморськ (в межі населеного пункту); право прокладання лінії електропередачі напругою 10 кВ (для встановлення опори ЛЕП №11 резервної лінії електроживлення об’єктів Приморської вітроелектростанції). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладення договору строкового земельного сервітуту (заявник: ТОВ «Приморська вітроелектростанція»; м. Приморськ (в межі населеного пункту); для будівництва, експлуатації та обслуговування майданчика для прокладання кабельної лінії резервного живлення Приморської вітроелектростанції). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Леонтʼєв І.К., м. Приморськ, вул. Річна, 6; гр. України Заборенко М.В., м. Приморськ, вул. Поштова, 97; гр. України Пачева Н.А., м. Приморськ, вул. Гагаріна, 17а; гр. України Фуклева Г.В., с. Преслав, вул. Сонячна, 14а; гр. України Ганєва Л.О., с-ще Набережне, вул. Ковпака, 8; гр. України Шаповаленко О.Є., с. Преслав, вул. Варбанського, 177; гр. України Мітєва Г.О., м. Приморськ, вул. Осипенко, 44; гр. України Стоєв І.В., м. Приморськ, вул. Затишна, 13; гр. України Арікова В.Є., м. Приморськ, вул. Таврійська, 5). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки у власність (заявник: гр. Шило О.М., м. Приморськ, вул. Садова, 11; гр. України Зоріна В.І., м. Приморськ, вул. Тиха, 1; гр. України Швець В.І., м. Приморськ, вул. Каштанова, 110; гр. України Янчев О.М., м. Приморськ, вул. Південна, 47; гр. України Кропін К.В. (УБД), м. Приморськ, вул. Сонячна, 112; гр. України Пєєв В.О. (УБД), м. Приморськ, вул. Українська, 72). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 42. Про надання громадянам дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що перебувають у їх користуванні на території Приморської міської ради, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Біла Н.Д., гр. України Кірюта С.Д., гр. України Кірюта В.Д., гр. України Кірюта В.Д., м. Приморськ, вул. Шевченко, 99; гр. України Хадика С.Г., гр. України Романовська В.А., м. Приморськ, вул. Банкова, 133; гр. України Дмитрієва Ф.Д., м. Приморськ, вул. Слов’янська, 11). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки/виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Скоморох В.С., м. Приморськ, вул. Зоряна, 130; гр. України Барно Т.П., м. Приморськ, вул. Н.Кошкарьової, 18; гр. України Анісімов Є.М., м. Приморськ, вул. Абрикосова, 17б; гр. України Лещук А.В., м. Приморськ, вул. Молодіжна, 54; гр. України Сухоребров В.В., м. Приморськ, вул. Сонячна, 174; гр. України Сухореброва Л.О., м. Приморськ, вул. Сонячна, 176; гр. України Мартиненко В.І., м. Приморськ, вул. Зоряна, 32). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки/виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка): (заявники: гр. України Глушич В.В. (УБД), м. Приморськ, вул. Яблунева, 34; гр. України Бойко І.С. (УБД), м. Приморськ, вул. Поштова, 24; гр. України Барило В.Н. (УБД), вул. Набережна, 32; гр. України Волощенко О.О. (УБД), м. Приморськ, вул. Українська, 57). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (заявник: Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області; м. Приморськ, вул. Центральна, 38; для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування; постійне користування). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (заявник, орендар: Реньова О.В.; м. Приморськ, вул. Морська, 47; для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; договір оренди земельної ділянки б/н від 01.11.2003р.). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (заявник: Запорізький обласний центр зайнятості; м. Приморськ, вул. Морська, 55а; для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування; постійне користування). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (заявник: гр. Васільєв С.М. та гр. Васільєв С.М., що представляє інтереси громадян за довіреностями, а саме: гр. Бабенко М.П., гр. Баранов С.М., гр. Баранова Н.І., гр. Васильєв Ю.В., гр. Васильєва Г.І., гр. Ковальов В.П., гр. Кокуш Л.О., гр. Лєснікова В.Д., гр. Мановська Н.С., гр. Нанковський Ю.Є., гр. Нанковська Т.Г., гр. Робу М.В., гр. Сіващенко Г.О., гр. Таран І.І.); територія Приморської міської ради; землі сільськогосподарського призначення; землі запасу). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 49. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (заявник, орендар: гр. Дублій М.М.; адреса земельної ділянки:                 м. Приморськ, вул. Курортна, 89ь1; для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (котедж); договір оренди землі №252 від 18.05.2015р.). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 50. Про надання дозволу на розробку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (заявник: гр. Смирнова Т.О.; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Затишна, 51; для розташування та обслуговування станції технічного обслуговування). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 51. Про розгляд заяв громадян, що мають право на першочергове виділення земельної ділянки, щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Марочек А.О. (УБД); гр. України Руснаков О.С. (УБД); гр. України Волчков В.Ю. (УБД); гр. України Глюза В.А. (УБД); гр. Іовов А.В. (УБД)). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 52. Про розгляд спірного питання відносно виділення частини земельної ділянки (заявники: гр. Сидоров В.Ф., гр. Воротніков О.Г.; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Шмідта, 106; будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 53. Про внесення змін та доповнень до деяких рішень сесій Приморської міської ради (заявники: гр. Запорожець А.В.; Кононенко О.В.; гр. Сальніков А.Г.; гр. Бойко І.С.; гр. Пархомчук Л.О.; гр. Галич О.В.; ФОП Мальченко І.А.; гр. Савихін А.Ю.; гр. Безух В.В. (УБД)). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 54. Про припинення дії договору оренди землі (шляхом його розірвання, з ініціативи орендаря) №195 від 11.10.2013р., (заявник, орендар: ПП «Пріма»; співвласники нерухомого майна: ПП «Пріма», гр. Бебешко Л.В., гр. Петренко В.С., гр. Петренко С.М., гр. Шевченко Т.В., гр. Маслюк Н.Г., гр. Собецька Т.І., гр. Деркульська К.С.; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 87; для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (обслуговування ДОЗ «Волна»)). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 55. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (заявники, власники нерухомого майна: ПП «Пріма», гр. Бебешко Л.В., гр. Петренко В.С., гр. Петренко С.М., гр. Шевченко Т.В., гр. Маслюк Н.Г., гр. Собецька Т.І., гр. Деркульська К.С.; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 87; для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (обслуговування ДОЗ «Волна»)). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.

Інші:

56. Про присвоєння нової адреси земельній ділянці (власник земельної ділянки, заявник: гр. Іванчук Анатолій Дмитрович; цільове призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.

57. Про клопотання перед КУВ Плану соціального партнерства ТОВ «Приморська ВЕС» з Приморською ОТГ, Борисівською сільською радою Приморського району Запорізької області на 2018-2019 роки. Доповідач: Візірський С.Ю. – секретар міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: