Податок на доходи фізичних осіб – майже 345,4 мільйона гривень сплачено до бюджету

У Бердянську та Приморську в січні-серпні поточного року до бюджетів усіх рівнів сплачено  345,4  мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 22,6 відсотків більше проти аналогічного періоду торік.

Як зазначає начальник Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Оксана Федорова,  75 відсотків зібраного податку на доходи фізичних осіб зараховується до місцевих бюджетів, тож казна міста Бердянська отримала 179 млн. грн., Бердянського району – 38,9 млн. грн., Приморська та Приморського району – 39,2 млн.грн. цього податку.

Враховуючи те, що податок на доходи є основним джерелом наповнення місцевого бюджету, громадяни мають бути особливо зацікавлені в тому, щоб на території нашої громади всі наймані працівники мали офіційне працевлаштування, а громадяни, котрі отримують доходи, за наявності законодавчих підстав обов’язково їх декларували.

Посадовець  зауважує, що ріст бюджетних надходжень з податку на доходи фізичних осіб безпосередньо залежить від збільшення розміру заробітної плати. Тому  працівники Бердянського управління систематично проводять роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам, ліквідації схем виплат доходів у «конвертах». Крім того, звертають увагу  найманих працівників на те, що їх легальне робоче місце – це гарантовані державою виплати  у разі втрати працездатності та страховий стаж, який дає право на належне пенсійне забезпечення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: