Оренда: окремо визначене майно, а саме нежитлові вбудовані приміщення в будівлі, яка розташована за адресою 72102 м. Приморськ, вул. Соборна, 75

З метою вивчення попиту, підвищення ефективності використання, збільшення надходжень від оренди комунального майна Виконавчий комітет Приморської міської ради Приморського району Запорізької області має намір передати в оренду окремо визначене майно, а саме нежитлові вбудовані приміщення в будівлі, яка розташована за адресою 72102 м. Приморськ, вул. Соборна, 75. Загальною площа приміщень складає 92,2 кв.м.

Експертна оцінка вартості майна станом на 31.05.2018 складає 210007,00 без ПДВ.

Мета використання майна – для розміщення офісних приміщень. Орендна ставка становить 18% та складає 37801,26 грн. на рік без ПДВ. Розрахунок орендної плати за перший базовий місяць складає 3150,11 грн. без ПДВ. До орендної плати не включається оплата комунальних послуг, електроенергії, теплоенергії, послуг зв’язку, водопостачання та водовідведення.

Перелік документів, які подаються заявником:

1) Заява на ім’я орендодавця про намір взяти в оренду майно, із зазначенням найменування, місцезнаходження (місця проживання) та платіжних реквізитів заявника.

2) Копія статуту та установчого договору (у разі звернення господарського товариства із заявою про оренду); копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності для фізичної особи – суб’єкта малого підприємництва; копія паспорта (стор. 1, 2, 11) для фізичної особи.

3) Копія довідки органу статистики про включення орендаря – юридичної особи до ЄДРПОУ, ідентифікаційний код для ФОП.

4) Копія довідки про взяття на облік платника податку.

5) Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (форма № 2-р)(за наявності такого).

6) Копія ліцензії на здійснення юридичною особою окремого виду діяльності (за наявності такого).

7) Проект договору оренди.

Заяви приймаються до 1 жовтня 2018 року за адресою 72102 м. Приморськ, вул. Центральна, 7 (кабінет №3).

Телефон для довідок 06137 73095.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: