Розпорядження №81/3 від 27.09.2018: Про скликання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії Приморської міської ради восьмого скликання

Керуючись ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.29 Регламенту роботи Приморської міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням Приморської міської ради №3 від 09.01.2017, зі змінами 31.07.2017р., розпорядженням міського голови №174/2 від 26.09.2018 «Про відрядження»:

 1. Скликати двадцять дев’яту (позачергову) сесію Приморської міської ради восьмого скликання на 04 жовтня 2018 року о 10:00 годині у Великій залі Приморської районної ради (м. Приморськ, вул. Банкова, 110, 3-й поверх).
 2. Про скликання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії Приморської міської ради восьмого скликання повідомити депутатів Приморської міської ради.
 3. Дане розпорядження розмістити на офіційному веб-сайті Приморської міської ради та на Дошці оголошень Приморської міської ради.
 4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Порядок денний

 1. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма реформування і соціального розвитку житлово-комунального господарства Приморської  об’єднаної територіальної громади та поліпшення екологічного стану Азовського моря на 2018 рік » Доповідач: Кононов В.В – начальник відділужитлово-комунальногогосподарства.
 2. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма з проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг населених пунктів Приморської об’єднаної територіальної громади на 2018». Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 3. Про внесення змін до програми розвитку культури Приморської ОТГ на 2017-2020 роки. Доповідач: Садомова О.А  – начальник відділу культури.
 4. Про внесення змін до  «Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки»(зі змінами від 27 березня №11, 27 квітня 2018 №9 , 26 червня 2018 №15, 29 серпня № ) Доповідач: Галаніна О.М -. начальник відділу освіти Приморської міської ради
 5. Про заснування щорічної  педагогічної премії та затвердження  Положення про неї. Доповідач: Алавацька І.В. – заступник міськогоголови з питаньосвіти, культури, охорониздоров’я та соціальногозахистунаселення.
 6. Про внесення змін до «Програми підтримки  та розвитку молоді Приморської міської об’єднаної  територіальної громади на 2018-2020 роки» Доповідач: Алавацька І.В. – заступник міськогоголови з питаньосвіти, культури, охорониздоров’я та соціальногозахистунаселення.
 7. Про внесення змін до «Програми розвитку  фізичної культури і спорту  Приморської міської об’єднаної  територіальної громади на 2018-2020 роки» Доповідач: Алавацька І.В. – заступник міськогоголови з питаньосвіти, культури, охорониздоров’я та соціальногозахистунаселення.
 8. Про внесення Про внесення змін до місцевої цільової програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Трудовий архів» на 2018 рік» Доповідач: Алтухова Г.А – відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.
 9. «Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 21.12.2017 №28 «Про бюджет міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» Доповідач: Алтухова Г.А – відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.
 10. Про  внесення змін до місцевої цільової програми «Програма підвезення дітей на території Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік» Доповідач: Алавацька І.В. – заступник міськогоголови з питаньосвіти, культури, охорониздоров’я та соціальногозахистунаселення.
 11. Про клопотання про передачу обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міст Запорізької області до спільної ( комунальної) власності, територіальних громад сіл, селищ Приморської міської ради Запорізької області. Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти Приморської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: