Шановні ветерани!

Дорогі земляки! Щиросердечно вітаємо Вас з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги!

Минув 71 рік з повоєнних часів, але їх сувора правда залишається з нами як приклад мужності, патріотизму, тяжкої праці і вічної скорботи за тими, хто віддав своє життя заради усіх нас – своїх дітей, онуків, заради спокою кожної матері, щастя кожної родини. Цю пам'ять несуть крізь роки все нові покоління, схиляючись у шані перед солдатами Другої свтової війни – живими і полеглими.

Шановні ветерани!

Ви гідно пройшли важкими фронтовими дорогами через неймовірні випробування, втрату рідних і друзів. Ваше героїчне минуле, стійкість та мужність у роки суворих випробувань, звитяжна праця у мирний час – яскравий приклад того, як треба любити свій народ, берегти рідну землю, творити державу. Від усієї душі вітаємо Вас та всіх жителів Приморська зі святом. Бажаємо міцного здоров'я, навіки мирного неба, гарного весняного настрою, щасливого й заможного майбуття!

Найщиріша шана, глибока вдячність і доземний уклін вам, солдати Перемоги та героїчні трудівники тилу! Світла пам'ять полеглим, вічна слава героям-переможцям!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *