Рок-фестиваль в Приморську

03 листопада в Приморському міському будинку культури пройшов  I відкритий обласний дитячий та юнацький рок-фестиваль-конкурс під гаслом «Молодь проти війни», в рамках Програми підтримки та розвитку молоді Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки. 

Рок-фестиваль проходив з метою виявлення талановитих виконавців, збереження та розвитку музичних рок-груп.

Організатори рок-фестивалю: Приморська міська рада, відділ освіти, відділ культури, центр дитячої та юнацької творчості, міський будинок культури Приморської міської ради.  

Фестиваль проходив в форматі конкурсу, а виступи учасників оцінювало журі до складу якого оргкомітетом були запрошені висококваліфіковані фахівці в жанрі молодіжної інструментальної музики: голова циклової комісії духових та естрадних інструментів Мелітопольського училища культури Шитіков В.В., директор Бердянського міського палацу культури Семененко О.С., директор Приморської дитячої музичної школи Бурбело В.І., директор Приморського МБК Прокопова А.В., голова Приморської міської ради Божкова О.А. – голова журі.

Згідно заявок в рок-фестивалі прийняли участь 4 вокально-інструментальних ансамблі, дуети, солісти рок-виконавці. З показовим виступом – майстер-класом, поза конкурсом, з концертною програмою виступив народний вокально-інструментальний ансамбль «Странный мир» Приморського МБК.

Необхідно відзначити патріотичний репертуар колективів, солістів, який відповідав гаслу «Молодь проти війни». Прозвучали пісні: «Сам собі країна», «Країна мрій», «Герої не вмирають», «Там де ми є», «Мамо, не плач» та інші.

Цікаву і пізнавальну інформацію про музичну рок-культуру, її напрямки, стилі «рок» про виконавців підготувала для глядачів режисер рок-фестивалю, вона ж і ведуча Юлія Свідло і її помічник талановитий виконавець, переможець вокального проекту «Голос Приморська. Діти» Богдан Русаков.

Ніяка фонограма не може замінити живий звук і це оцінили глядачі, слухаючі в живому виконанні виступи учасників. 

Активну участь у фестивалі прийняли рок-виконавці серед учнівської молоді з с. Єлизаветівка в номінації «дуети та солісти». Членам журі було складно визначити переможців конкурсу оцінюючи: технічну майстерність та динаміку виконання, виразність, емоційність, артистизм, музикальність та сценічну культуру. Переможцями в 3 номінаціях стали: серед вокально-інструментальних ансамблів перше місце зайняли дві групи: ВІА «Крила» Приморського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ігор Новіков), ВІА «Golden Skay» Бердянського ЦДЮТ (керівник Олена Петруненко). Друге місце між собою розділили: ВІА «Фреш» Дмитрівського центру культури, спорту та дозвілля Бердянського району і ВІА «School of Rock» Приморського ЦДЮТ (керівник Ігор Новіков).  

Серед вокалістів перше місце зайняли: Ернест Єгизарян смт. Веселе і Василь Литвиненко (Приморська ДМШ) з Приморська. На другому місці Ольга Громак із с. Єлизаветівка.

В номінації «дует» призові місця розділили: дует «Sweet» та дует Софія Бєлік і Вікторія Шабранюк з Єлизаветівки. Журі відзначило участь самої молодшої учасниці конкурсу Василіси Гайдуковської (Приморська ДМШ) заохочувальним призом «Відкриття фестивалю». Усім учасникам рок-фестивалю-конкурсу були вручені Дипломи лауреата та призи.

Перший фестиваль пройшов успішно, оргкомітетом підведені підсумки теперішнього і вже зараз він скоординує роботу з підготовки та проведення наступного рок-фестивалю, який пройде в 2019 році влітку і буде приурочений до Дня молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: