Шановна талановита та творча родино Приморської громади та району!Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Ваше професійне свято – це ще одна нагода подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність.  Люди вашої професії – яскраві, захоплені, ініціативні. Ваша праця підтримує здоровий розвиток особистості, правильні поняття і любов до творчості у молодого покоління, робить наше життя привабливішим і різноманітнішим. Ви працюєте тоді, коли відпочивають інші, щедро віддаєте людям багатство своєї душі, даруєте радість спілкування з прекрасним. Завдяки вашим ідеям і копіткій праці, Приморськ живе цікавим життям.

             Щира вдячність кожному з Вас, шановні працівники будинків культури та клубних установ, бібліотек, викладачам  мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за невтомну  працю,  щиру відданість професії, безперервний творчий пошук, за розкриття творчого потенціалу молодого покоління, любов до прекрасного і прагнення прищепити цю любов іншим. Ми щиро радіємо досягненням, яких домоглися жителі нашого міста, це перемоги на міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних фестивалях, конкурсах та виставках. Саме на вашому ентузіазмі, благородстві ваших душ та щоденній праці базується сьогодні наша культура. Без ваших ініціатив, докладених зусиль, і безпосередньої участі не обходиться жодне свято, концерт, жодна культурно-мистецька подія.  Низький уклін Вам за те, що сірі барви буденності ви розфарбовуєте у веселкові кольори радості, свята, що будите дрімаючі душі, змушуючи замислюватися про сенс буття.

           Зичу кожному, хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі -натхнення, творчих злетів, нових мистецьких перемог  і незгасаючого прагнення до самовдосконалення, щастя, теплоти у серці, міцного здоров’я, благополуччя та злагоди у ваших родинах. Нехай співає душа, мерехтять від щастя очі, справджуються сподівання і виростають крила за плечима, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення  та людської вдячності за нелегку та вкрай  потрібну людям працю.  Зі святом Вас, дорогі працівники культури!

З повагою,начальник відділу культури  Ольга Садомова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: