Комплексна схема розміщення тимчасових споруд на предпляжній території “3-го пляжу”

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,ст. 14 Закону України «Про основи містобудування», Закон України «Про благоустрій населених пунктів», Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», ДБН В.2.2-23:2009 «Будинки і споруди. Підприємства торгівлі», відповідно до рішення 22 сесії 8-го скликання №33 від 02.03.2018 р. зі змінами Приморської міської ради, виконком Приморської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити комплексну схему розміщення тимчасових споруддля провадження підприємницької діяльності на предпляжній території 3-го пляжупо вул. Курортна в м. Приморськ, а саме графічні матеріали (додаток 1).
  2. Виконавчому апарату Приморськоїміської ради розробити умови визначення суб’єктів господарювання щодо наданнязгоди на можливість розміщення тимчасових споруд на предпляжній території 3-гопляжу відповідно до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадженняпідприємницької діяльності на предпляжній території 3-го пляжу по вул. Курортнав м. Приморськ, та затвердити на черговому засіданні сесії Приморської міськоїради.
  3. Загальному відділу розмістити на офіційному веб-сайті Приморської міської ради дане рішення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на ГогунськогоК.М. – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
Для детального перегляду тисніть на зображення

Затверджено рішенням виконавчого комітету №192 від 06.09.2019р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: