Розпорядження №211/3 від 27.11.18: Про скликання тридцять другої (позачергової) сесії Приморської міської ради восьмого скликання

Керуючись ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.29 Регламенту роботи Приморської міської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням Приморської міської ради №3 від 09.01.2017:

1. Скликати тридцять другу (позачергову) сесію Приморської міської ради восьмого скликання на 30 листопада 2018 року о 10:00 годині у Великій залі Приморської районної ради (м. Приморськ, вул. Банкова, 110, 3-й поверх).
2. Винести на розгляд тридцять другої (позачергової) сесії Приморської міської ради восьмого скликання питання порядку денного відповідно до Додатку.
3. Про скликання тридцять другої (позачергової) сесії Приморської міської ради восьмого скликання повідомити депутатів Приморської міської ради.
4. Дане розпорядження розмістити на офіційному веб-сайті Приморської міської ради та на Дошці оголошень Приморської міської ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Порядок денний

1. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма з проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг населених пунктів Приморської об’єднаної територіальної громади на 2018».
Доповідач: Кононов В.В – начальник відділу житлово-комунального господарства.
2. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Містобудівний розвиток населених пунктів Приморської міської ОТГ на 2018 рік» (зі змінами).
Доповідач: Бучакчийський М.І – начальник відділу архітектури.
3. Про внесення змін в п. 1, п. 3.4 рішення XXVIII сесії Приморської міської ради № 18 від 29.08.2018 р. «Про розробку містобудівної документації «Детальний план на частину території (в районі берізок) міста Приморськ Приморського району Запорізької області».
Доповідач: Бучакчийський М.І – начальник відділу архітектури.
4. Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 21.12.2017 №28 «Про бюджет міської об’єднаної територіальної громадина 2018 рік».
Доповідач: Алтухова Г.А. – начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.
5. Затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Приморської міської ради на 2019 р.
Доповідач: Гайдуковська І.С. – провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства.
6. Про надання згоди на списання частини нерухомого майна комунальної власності, що обліковується на балансі Приморської міської ради: гараж (літ.В) по вул. Центральна, 7 м. Приморськ
Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
7. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Приморської міської ради частини нерухомого майна та матеріальних цінностей по вул. Курортна, 45 в м. Приморськ від ПрАТ «Запоріжтурист»
Доповідач: Гогунський К.М. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: