Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, які надаються КП «Чисте місто Приморськ

Рішення виконкому №22 від 29.01.2019р.

Відповідно до законів України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р.  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись пп.2ч.1 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Приморської міської ради розглянувши лист КП «Чисте місто Приморськ» вхідний № 33 від 16.01.2019 р., виконавчий комітет Приморської міської ради,-

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити перелік послуг які враховані у тариф з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій , які надає комунальне підприємство «Чисте місто Приморськ» (додаток №1)
  2. Затвердити періодичність  та строки надання послуг  по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій  комунальним підприємством «Чисте місто Приморськ» (додаток №2)
  3. Затвердити тарифи КП «Чисте місто Приморськ» на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій по житловим будинкам згідно додатку № 3.
  4. Визнати таким , що втратило чинність рішення виконавчого комітету Приморської міської ради від 15.06.2017р. № 125.
  5. КП «Чисте місто Приморськ», щоквартально до 30 числа місяця, наступного за звітним, для аналізу тарифів з утримання будинків та прибудинкових територій  надавати звітні документи до Приморської міської ради.
  6. Тарифи вводяться в дію з 15.02.2018р. за умови повідомлення КП «Чисте місто Приморськ» про зміну тарифів споживачів не менше ніж за 15 днів до введення їх у дію з посиланням на це рішення. 
  7. Оприлюднити дане рішення на сайті Приморської міської ради
  8. Контроль за виконанням рішення покласти на Заверуху Г.М. – заступника міського голови з питань фінансово-економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: