Засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

31 січня 2019 року під головуванням голови Приморської міської ради О.А. Божкової  відбулося перше в цьому році засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

 На засіданні були  підведені підсумки роботи комісії за 2018 рік та напрямки роботи на  2019 рік. Так у 2018 році проведено 5 засідань комісії, направлено 49 листів щодо з’ясування ситуації по причинам виплати заробітної плати на рівні менше мінімальної та  листи з рекомендаціями щодо укладання трудових договорів ніж договори ЦПХ. На комісію запрошувались 2 представника с/г підприємств та одна фізична особа підприємець.

 Також проаналізована робота тимчасової робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення на території Приморської  ОТГ, яка була створена розпорядженням міського голови №111/3 від 14.06.2018 року За цей період групою було проведено моніторингове обстеження  14 баз відпочинку та 27 магазинів.

В 2018 році на 58 підприємстві головним спеціалістом, інспектором праці проведено відвідування з метою інформування роботодавців та  працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю та  оформлення трудових відносин.

 Постійно проводилась інформаційно – роз’яснювальна робота щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, посилення мотивації до легальної продуктивної зайнятості через засоби масової інформації, під час проведення семінарів, нарад, зустрічей з роботодавцями.

За результатами засідання прийнято рішення щодо активізації роботи в 2019 році, спрямованої на запобігання та виявлення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.

Вищезазначені питання постійно знаходяться на безпосередньому контролі голови Приморської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: