Тарифи з централізованого водопостачання для с.Підспір’я та с.Набережне

Підприємством розраховано планові витрати для забезпечення водопостачанням с.Підспіря та с.Набережне.

Формування тарифу здійснено з урахуванням прямих витрат на електричну енергію та  мінімально необхідних матеріальних ресурсів необхідних для забезпечення безперебійного водопостачання.

Рішенням  виконавчого комітету Приморської міської ради від 20.04.2018 року «Про затвердження КП «Чисте місто Приморськ» норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів на одиницю виробленої продукції» встановлено на підйом та подачу води з артезіанських свердловин 1,3 кВт.год/м3. (розрахунок додається).

До прямих витрат на оплату праці включено мінімально необхідна кількість робітників для обслуговування водонапірної   вежі та мереж водопостачання села.(розрахунок додається). В проект розрахунку  тарифу включено фонд оплати праці виходячи із положень Галузевої угоди і колективного договору.

Мінімальна тарифна ставка (оклад) за просту некваліфіковану працю з 01.01.2019 року встановлена у розмірі прожиткового мінімуму встановленому для працездатних осіб, а мінімальна тарифна ставка робітника 1 розряду в розмірі не менше 160 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

До загальногосподарських витрат включена вартість автотранспортних послуг з розрахунку обслуговування та огляду технічного стану та ліквідації аварійних ситуацій  один раз на тиждень.

Розрахунок тарифу здійснено шляхом ділення суми економічно обґрунтованих витрат  на плановий обсяг реалізації води. Плановий обсяг встановлено на рівні фактичного водоспоживання за 2018 рік.

Враховуючи вищевикладене економічно обґрунтовані витрати собівартості 1 куб.м. води склали 17,10 грн.

Тариф розраховано з урахуванням сплати податку на додану вартість  для населення у розмірі 20,52 грн.

Підвищення тарифу проти діючого на  9,72 грн. або  на 190%.

Впорядкування  тарифу на  послуги з централізованого водопостачання  необхідно для того, щоб привести його до економічно обґрунтованого рівня, що забезпечить :

  • утримання якості надання послуг водопостачання  на рівні нормативної ;
  • дотримування та виконання норм трудового законодавства та колективного договору;
  • беззбиткову діяльність КП «Чисте місто Приморськ», відповідно до вимог Господарського кодексу України та статті 31 Закону України «Про  житлово-комунальні послуги».

У відповідності до Порядку доведення споживачів інформації про зміну цін/тарифів з обґрунтуванням їх необхідності  та врахування відповідної позиції територіальних громад буде надано інформацію  до засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження.

Для ознайомлення з розрахунками перейдіть за цим посиланням

Директор КП «Чисте місто Приморськ» І.С.Макаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: