ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акту

Приморська міська рада повідомляє про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення «Про внесення змін до рішення Приморської міської ради №8 від 07.06.2017р. «Про нормативно-правові акти з питань оренди майна комунальної власності Приморської міської об’єднаної територіальної громади».

 Стислий зміст регуляторного акту: внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, що є власністю Приморської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженою рішенням міської ради «Про нормативно-правові акти з питань оренди майна комунальної власності Приморської міської об’єднаної територіальної громади» №8 від 07.06.2017 року, а саме до Переліку використання орендарем нерухомого майна комунальної власності Приморської міської ради (орендна ставка 10%) включити  підпункт Політичні партії.

Метою прийняття запропонованого регуляторного акту є врегулювання відносин між  орендодавцем та суб’єктами політичної діяльності – політичними партіями.

Регуляторний акт розроблений відповідно до Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 №786 «Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» та від 10.08.1995 №629 «Про затвердження Методики оцінки вартості об’єктів оренди, Порядку викупу орендарем оборотних матеріальних засобів та Порядку надання в кредит орендареві коштів та цінних паперів», інших нормативних актів.

Базове відстеження результативності регуляторного акту буде здійснено до набрання чинності регуляторного акту,  повторне – через 1 рік  з дня набрання чинності.

Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу – на офіційному сайті Приморської міської ради  http://mrprim.zp.ua/

Також з повним текстом проекту регуляторного акту, аналізом регуляторного впливу  можна ознайомитись безпосередньо у каб. №6 Приморської міської ради, за адресою: вул.  Центральна, 7, м. Приморськ; понеділок – п’ятниця з 8:00 до 17:00.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово протягом місяця з дня оприлюднення регуляторного акту та подаються особисто чи поштою за адресою: вул.  Центральна, 7, м. Приморськ, Запорізька область, каб. №6 або на e-mail: mrprim@ukr.net

Телефон для довідок:(061 37)7-07-72.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: