«Чорнобильська біда»

Мітинг-реквієм до 33 річниці Чорнобильської трагедії зібрав сьогодні біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи багато приморців. Сюди прийшли ліквідатори, вдови чорнобильців, їхні діти, керівництво району й міста, представники різних організацій   Приморська та молодь.

 Учні Приморського українсько-болгарського багатопрофільного ліцею, вишукувавшись в ряд біля пам’ятного знаку, тримали в руках фото  померлих ліквідаторів – земляків.

 Ведучі мітингу – студенти Ногайського колледжу Таврійського державного агротехнологічного університету Діана Завадська та Богдан Бадікян нагадали присутнім хронологію подій 1986-го та  зауважили про наслідки найстрашнішої  техногенної катастрофи, що зазнало людство. 

Слово надали ліквідаторці Єрмаковій Ганні Тарасівні. Ця маленька, немолода жінка біля мікрофона з букетом червоних тюльпанів й блиском сліз в очах, розчулила присутніх своїм коротким, але таким змістовним та наповненим болем спогадом. 

Хвилиною мовчання  всі присутні вшанували пам’ять  померлих від наслідків  Чорнобильської катастрофи.

Пісню «Чорнобильська біда» виконала Тетяна Куцевляк – солістка міського будинку культури.

 Зі словами вдячності за подвиг, побажанням здоров’я ліквідаторам-землякам та подарунками від Народного депутата України Сергія Валєнтірова виступила його помічниця Ольга Бароннікова. Мітинг-реквієм закінчився покладанням квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: