Приморська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – начальник Відділу «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ»

виконавчого апарату Приморської міської ради Приморського району Запорізької області.

Вимоги до учасників конкурсу:

Громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта за спеціальністю правознавство, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на керівних посадах не менше 3-х років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років, стаж роботи на посаді державного реєстратора не менше 1 року.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Приморськ, вул. Центральна, 7 (каб. №3).

Відповідальна особа – Гогунський Костянтин Миколайович, голова конкурсної комісії, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів; Бахчиванжи Сергій Юрійович, секретар конкурсної комісії, головний спеціаліст з договірних відносин та кадрових питань, юрист юридичного відділу.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Приморськ, вул. Центральна, 7, кабінет №9 або за телефоном: 06137 7-30-95

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: