Проект рішення: Про встановлення єдиного податку на території Приморської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Керуючись п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», cт. 64 Бюджетного кодексу України, ст.291 Податкового кодексу України, Приморська міська рада Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Порядок сплати єдиного податку на території Приморської об’єднаної територіальної громади згідно Додатку1.

2.Встановити з 01.01.2020 року ставки єдиного податку відповідно до п.4 Порядку сплати єдиного податку на території Приморської об’єднаної територіальної громади.

3.Відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату Приморської міської ради забезпечити направлення копії даного рішення до територіального управління ГУ ДФС у Запорізькій області.

4.Загальному відділу виконавчого апарату Приморської міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті Приморської міської ради Приморського району Запорізької області та у місцевих друкованих засобах масової інформації у десятиденний термін.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на територіальне управління ГУ ДФС у Запорізькій області в межах своїх повноважень та на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів, залучення інвестицій, контролю за приватизацією комунальної власності.

6. Рішення Приморської міської ради від 26.06.2017 року №4 «Про встановлення єдиного податку на території Приморської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік», визнати таким, що втрачає чинність з 01.01.2020 року. 7.Дане рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

Додаток до проекту рішення: завантажити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: