Проект рішення: Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Приморської ОТГ на 2020 рік

Керуючись п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», cт. 64 Бюджетного кодексу України, ст.266 Податкового кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки» Приморська міська рада Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.Встановити на території Приморської об’єднаної територіальної громади :

1.1.Ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної дільянки, згідно з Додатком 1.

1.2.Пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з Додатком 2.

1.3.Порядок про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Приморської об’єднаної територіальної громади згідно з Додатком 3.

2.Відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату Приморської міської ради забезпечити направлення копії даного рішення до територіального управління ГУ ДФС у Запорізькій області.

3.Загальному відділу виконавчого апарату Приморської міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті Приморської міської ради Приморського району Запорізької області та у місцевих друкованих засобах масової інформації у десятиденний термін.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на територіальне управління ГУ ДФС у Запорізькій області в межах своїх повноважень та на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів, залучення інвестицій, контролю за приватизацією комунальної власності

5. Рішення Приморської міської ради від 26.06.2018 року №7 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Приморської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік», визнати таким, що втрачає чинність з 01.01.2020 року.

6.Дане рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

Додатки до рішення можна завантажити тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: