Проект рішення: Про встановлення туристичного збору на території Приморської ОТГ на 2020 рік

Керуючись ст.25, ст.69, п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», cт. 64 Бюджетного кодексу України, ст.268 Податкового кодексу України, Приморська міська рада Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Порядок сплати туристичного збору на території Приморської об’єднаної територіальної громади згідно Додатку1.

2.Встановити з 01.01.2020 року ставки туристичного збору відповідно до п.3 Порядку сплати туристичного збору на території Приморської об’єднаної територіальної громади.

3.Відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату Приморської міської ради забезпечити направлення копії даного рішення до територіального управління ГУ ДФС у Запорізькій області.

4.Загальному відділу виконавчого апарату Приморської міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті Приморської міської ради Приморського району Запорізької області та у місцевих друкованих засобах масової інформації у десятиденний термін.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на територіальне відділення ГУ ДФС у Запорізькій області в межах своїх повноважень та на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів, залучення інвестицій, контролю за приватизацією комунальної власності

6. Рішення Приморської міської ради від 01.03.2019 року №11 «Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 26.06.2018 №6 «Про встановлення туристичного збору на території Приморської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік», визнати таким, що втрачає чинність з 01.01.2020 року.

7.Дане рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

Додаток до рішення можна завантажити тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: