Розміщення ТС на пляжі “Десятка”

Виконавчий комітет Приморської міської ради оголошує про початок прийому заяв від суб’єктів підприємницької діяльності на можливість розміщення тимчасової споруди № 17 відповідно до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності на предпляжній території пляжу «Десятка» по вул. Курортна в м. Приморськ (розпорядження міського голови № 95/3 від 06.05.19 р.)

До переліку необхідних документів входять:

  • заява у довільній формі про можливість розміщення ТС;
  • графічні матеріали із зазначенням місця розташування ТС, виконані замовником у довільній формі на топографо-геодезичній основі М 1:500, кресленнями контурів ТС з прив’язкою до місцевості;
  • реквізити замовника (найменування, П.І.Б., адреса, контактна інформація)

За бажанням заявник може додатково надати ескізи фасадів тимчасової споруди та схему благоустрою, презентацію, строки реалізації проекту.

Розміщення тимчасової споруди повинно відповідати Комплексній схемі, що затверджена рішенням виконавчого комітету № 229 від 24.11.2016 р.

Заяви приймаються з 07.05.2019 р. до 17.05.2019 р. (включно) за адресою: м. Приморськ, вул. Центральна, 7 (каб. № 3).  З будь яких питань щодо подання та оформлення документів звертатись до Відділу містобудування та архітектури Приморської міської ради: м. Приморськ, вул. Центральна, 7 (каб. № 2).

Комплексна схема доступна за цим посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: