Розпорядження №100/3 від 08.05.2019р.: Про скликання тридцять сьомої (позачергової) сесії Приморської міської ради восьмого скликання

Керуючись ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.29 Регламенту роботи Приморської міської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням Приморської міської ради №3 від 09.01.2017:

  1. Скликати тридцять сьому (позачергову) сесію Приморської міської ради восьмого скликання на 14 травня 2019 року о 10:00 годині в кабінеті №1 Приморської міської ради (м. Приморськ, вул. Центральна, 7).
  2. Винести на розгляд тридцять четвертої (позачергової) сесії Приморської міської ради восьмого скликання питання порядку денного:
  • Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма з проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг населених пунктів Приморської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
  • Про затвердження переліку об’єктів і заходів, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України.
  • Про затвердження місцевої цільової програми «Придбання житла для надання в тимчасове користування внутрішньо-переміщеним особам»
  • Про внесення змін до Програми розвитку рекреаційно-курортного комплексу та туризму Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.
    Про клопотання перед Приморською районною радою щодо надання дозволу на передачу в суборенду частини приміщення по вул. Центральна, 26 в м. Приморськ для розміщення терміналу самообслуговування.
  • Про внесення змін до рішення сесії Приморської міської ради від 20.12.2018 р. №18 «Про місцевий бюджет Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

3. Про скликання тридцять сьомої (позачергової) сесії Приморської міської ради восьмого скликання повідомити депутатів Приморської міської ради.

4. Дане розпорядження розмістити на офіційному веб-сайті Приморської міської ради.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Приморської міської ради – Візірського С.Ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: