Оголошення про вивчення попиту

З метою вивчення попиту, підвищення ефективності використання, збільшення надходжень від оренди комунального майна Відділ культури Приморської міської ради Приморського району Запорізької області має намір передати в оренду окремо визначене майно площею 68,7 кв.м., розміщене за адресою: м. Приморськ, вул. Соборна, 95 (підвальне приміщення).

Експертна оцінка вартості майна станом на 01.02.2018 складає 77475,00 (сімдесят сім тисяч чотириста сімдесят п’ять гривень 00 коп.) грн. без ПДВ.

Мета використання майна – розміщення освітнього простору, діяльність з розвитку та підтримки ефективного громадянського суспільства, діяльність із впровадження серед населення ініціатив щодо самоорганізації та громадської активності .

Орендна ставка становить 7% та складає 5423,25 грн. на рік без ПДВ.

Розрахунок орендної плати за перший базовий місяць складає 459,65 грн. без ПДВ. До орендної плати не включається оплата комунальних послуг, електроенергії, теплоенергії, послуг зв’язку, водопостачання та водовідведення.

Договір ореди не може бути укладений на термін більше 3-х років.  

Перелік документів, які подаються заявником:

1) Заява на ім’я орендодавця про намір взяти в оренду майно, із зазначенням найменування, місцезнаходження (місця проживання) та платіжних реквізитів заявника.

2) Копія статуту та установчого договору (у разі звернення господарського товариства із заявою про оренду); копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності для фізичної особи – суб’єкта малого підприємництва; копія паспорта (стор. 1, 2, 11) для фізичної особи.

3) Копія довідки органу статистики про включення орендаря – юридичної особи до ЄДРПОУ, ідентифікаційний код для ФОП.

4) Копія довідки про взяття на облік платника податку.

5) Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (форма № 2-р)(за наявності такого).

6) Копія ліцензії на здійснення юридичною особою окремого виду діяльності (за наявності такого).

7) Проект договору оренди.

Заяви приймаються до 11 липня 2019 року включно за адресою 72102 м. Приморськ, вул. Соборна, 95 (Відділ культури Приморської міської ради). Телефон для довідок 06137 72173

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: