Про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення «Про затвердження Порядку включення об’єктів до Переліку нерухомого майна, що підлягає приватизації»

Стислий зміст регуляторного акту: прийняття Порядку включення об’єктів до Переліку нерухомого майна, що підлягає приватизації, визначення процедури включення об’єктів нерухомого майна до переліку приватизації, визначено вимоги до заявників та затверджуються форми заяв.

Метою прийняття запропонованого регуляторного акту є забезпечення прозорості при здійсненні процедури приватизації комунального майна

Регуляторний акт розроблений відповідно до Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного і комунального майна», інших нормативних актів.

Базове відстеження результативності регуляторного акту буде здійснено до набрання чинності регуляторного акту,  повторне – через 1 рік  з дня набрання чинності.

Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу – на офіційному сайті Приморської міської ради  http://mrprim.zp.ua/

Також з повним текстом проекту регуляторного акту, аналізом регуляторного впливу  можна ознайомитись безпосередньо у каб. №9 Приморської міської ради, за адресою: вул.  Центральна, 7, м. Приморськ; понеділок – п’ятниця з 8:00 до 17:00.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово протягом місяця з дня оприлюднення регуляторного акту та подаються особисто чи поштою за адресою: вул.  Центральна, 7, м. Приморськ, Запорізька область, каб. №9 або на e-mail: mrprim@ukr.net

Телефон для довідок:(061 37)7-30-95.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: