Порядок денний: XLII чергова сесія восьмого скликання Приморської міської ради від 30.10.2019 р

Проекти рішень доступні за цим посиланням

 1. Про підготовку ЖКГ Приморської ОТГ до осінньо-зимового періоду 2019-2020 рр. Доповідач: Розумний А.М. – директор КП «Чисте місто Приморськ».
 2. Про хід виконання «Програми з проведенням робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією та ремонтом автомобільних доріг» за 2019 р. Доповідач: Кононов В.В – начальник відділу житлово-комунального господарства. Співдоповідач: Єлізаров П.В. – голова комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту.
 3. Про хід виконання «Програми реформування і соціального розвитку житлово-комунального господарства та поліпшення екологічного стану Азовського моря Приморської міської ОТГ» за 2019 р. Доповідач: Кононов В.В – начальник відділу житлово-комунального господарства. Співдоповідач: Єлізаров П.В. – голова комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту.
 4. Про хід виконання програми «Містобудівний розвиток населених пунктів Приморської міської ОТГ» за 2019 р. Доповідач: Бучакчийський М.І. – начальник відділу архітектури.
 5. Про виконання програми «Соціальний захист населення» за 2019 р. Доповідач: Девятерікова З.І. – начальник УСЗН Приморської міської ради.
 6. Про затвердження плану діяльності Приморської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 р. Доповідач: Гайдуковська І.С. – провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства.
 7. Про внесення змін та доповнень до місцевої цільової програми «Містобудівний розвиток населених пунктів Приморської міської ОТГ на 2019 рік» (зі змінами). Доповідач: Бучакчийський М.І. – начальник відділу архітектури.
 8. Про затвердження місцевої цільової програми «Містобудівний розвиток населених пунктів Приморської міської ОТГ на 2020 рік». Доповідач: Бучакчийський М.І. – начальник відділу архітектури.
 9. Про внесення змін до «Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки» (зі змінами від 27 березня №11, 27 квітня 2018 №9, 26 червня 2018 №15, 29 серпня № 16, 4 жовтня 2018 № 4, 30 жовтня 2018 № 6, 30 листопада №9, 26 квітня 2019 №10, 25 червня № 25). Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти Приморської міської ради.
 10. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма реформування і соціального розвитку житлово-комунального господарства Приморської об’єднаної територіальної громади та поліпшення екологічного стану Азовського моря на 2019 рік». Доповідач: Кононов В.В – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 11. Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 20.12.2019 №18 «Про місцевий бюджет Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». Доповідач: Алтухова Г.А. – начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.
 12. Про прийняття до комунальної власності Приморської міської об’єднаної територіальної громади майна громадської організації «Екологія та соціальний захист Приморського району». Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – головний спеціаліст з договірних відносин та кадрових питань, юрист юридичного відділу.
 13. Про виготовлення гербової додаткової печатки №1 виконавчого комітету Приморської міської ради Запорізької області.Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – головний спеціаліст з договірних відносин та кадрових питань, юрист юридичного відділу.
 14. Про розірвання договору оренди нерухомого майна під розміщення ВПЗ Приморськ-1 №17-57 від 01.02.2009 з УДПП «Укрпошта» достроково за згодою сторін.Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – головний спеціаліст з договірних відносин та кадрових питань, юрист юридичного відділу.
 15. Про клопотання перед Приморською районною радою щодо передачі об’єктів спільної власності територіальних громад Приморського району до комунальної власності Приморської міської ради. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 16. Про створення Служби у справах дітей Приморської міської ради Приморського району Запорізької області та затвердження Положення про її діяльність.Доповідач: Саввова Г.М. – завідувач сектору у справах дітей УСЗН Приморської міської ради.
 17. Про затвердження найменувань проектних вулиць відповідно до «Детального плану території (в районі берізок) міста Приморськ Приморского району Запорізької області».Доповідач: Соловйова Є.О. – провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури.
 18. Про затвердження Положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган Приморської міської ради.Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти Приморської міської ради.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Приморської міської ради Приморського району Запорізької області (в межі населеного пункту) (замовник: Приморська міська рада Приморського району Запорізької області; місце розташування земельних ділянок: м. Приморськ. вул. Морська, 60а; м. Приморськ, вул. Паркова/вул. Центральна, 5).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (замовник: Приморська міська рада Приморського району Запорізької області; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ. вул. Вавілова, 3).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)/для будівництва індивідуального гаражу та передачу земельної ділянки у власність (заявник: гр. України Заставська О.А., м. Приморськ, вул. Гагаріна, 12а; гр. України Плаксін В.В., м. Приморськ, вул. Українська, 48; гр. України Куріцин Ю.І., м. Приморськ, вул. Обіточна (гараж №258)).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність (заявники: гр. України Ожогін В.П., м. Приморськ, Шевченка, 61; гр. України Драгулов В.В., гр. України Драгулова О.П., м. Приморськ, пров. Квітучий, 7; гр. України Таран І.І., с. Комишуватка, вул. Данилова, 39; гр. України Богун Н.П., с-ще Набережне, вул. Ковпака, 24; гр. України Форстер Т.Ю., м. Приморськ, вул. Партизанська, 119; гр. України Порохня Л.В., с-ще Подспор’є, вул. Весняна, 61а; гр. України Кордонська Г.В., с. Комишуватка, вул. Данилова, 37).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 23. Про розгляд заяв громадян, що мають право на першочергове виділення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Акименко М.Ю. (УБД); гр. України Рашун І.О. (УБД)).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 24. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадян, що мають право на першочергове виділення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Приморськ Приморського району Запорізької області.Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 25. Про внесення змін та доповнень до деяких рішень сесій Приморської міської ради Приморського району Запорізької області (впорядкування власних рішень; заявники: гр. України Карнет О.О., АТ «Запорізький завод феросплавів», гр. України Дяченко О.М., гр. України Дорофєєв С.А., гр. України Жартовська С.В.).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)/ для будівництва індивідуального гаражу/ для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. Сергієв О.М., м. Приморськ, вул. Українська, 22; гр. України Бабенко Г.В., гр. України Богачов Д.І, м. Приморськ, вул. Обіточна (гараж № 116); гр. України Гедзік Г.П., с. Комишуватка, вул. Данилова, 45; гр. України Порохня Л.В., с-ще Подспор’є, вул. Весняна, 61а).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 27. Про надання гр. України Крушельницькій Т.І. в оренду земельної ділянки, яка розташована в м. Приморськ, вул. Зелена, 7 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 28. Про внесення змін та доповнень до договору оренди землі № 1/114 від 19.06.2009р. (заявник, орендар: ПП «Жемчуг»; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 3; розташування тимчасової літньої площадки збірно-роздрібного типу для організації відпочинку громадян).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 29. Про зміну цільового використання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, (присадибна ділянка), з подальшою передачею в оренду (заявник: гр. України Остапенко С.П.; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Соборна, 99; нове цільове використання: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 30. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки власнику земельної частки (паю) (заявник: гр. України Лола А.Л. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №020093)).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 31. Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять третьої сесії Приморської міської ради восьмого скликання від 20.12.2018р. № 39 «Про затвердження Переліку вільних від забудови земельних ділянок право власності, або право оренди, яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)» (зі змінами).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 32. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) (власник, замовник: Приморська міська рада Приморського району Запорізької області; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Морська; цільове використання: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 33. Про внесення змін та доповнень до місцевої цільової програми «Землеустрій» на 2018-2020 роки, затверджену рішенням вісімнадцятої сесії Приморської міської ради восьмого скликання від 24.11.2017р. №40 «Про затвердження місцевої цільової програми «Землеустрій на 2018-2020 роки».Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшою передачею в постійне користування (власник нерухомого майна, заявник: Релігійна організація «Релігійна громада Української Православної Церкви при кафедральному соборі на ім’я Святителя і Чудотворця Миколая міста Приморська Бердянської єпархії Приморського району Запорізької області»; місце розташування: м. Приморськ, вул. Соборна, 55).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється дія особистого строкового сервітуту (місце розташування: м. Приморськ, вул. Шевченко; розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: