Про демонтаж тимчасових споруд на предпляжній території пляжу «Автотурист», пляжу «Десятка» та по вул. Морська в м. Приморськ

Згідно рішення виконавчого
комітету №208 від 25.10.19р

Керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішенням Приморської міської ради № 9 від 07.06.2017 р. «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Приморської ОТГ», рішенням виконавчого комітету Приморської міської ради № 94 від 20.04.2018 р. «Про внесення змін до Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Приморської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Приморської міської ради від 17.10.2014 № 208», розглянувши АКТи № 1/2019, 2/2019, 3/2019, 4/2019, 5/2019 від 17.10.2019 р. комісії з демонтажу тимчасових споруд, виконавчий комітет Приморської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Визнати такими, що підлягають демонтажу, дві тимчасові споруди (власники не встановлені), які знаходяться на предпляжній території пляжу «Автотурист» згідно доданих схем по вулиці Курортна в місті Приморськ, в зв’язку з відсутністю паспортів прив’язки тимчасових споруд (Додаток 1).
  2. Визнати такими, що підлягають демонтажу, дві тимчасові споруди (власники не встановлені), які знаходяться на предпляжній території пляжу «Десятка» згідно доданих схем по вулиці Курортна в місті Приморськ, в зв’язку з відсутністю паспортів прив’язки тимчасових споруд (Додаток 2).
  3. Визнати такою, що підлягає демонтажу, тимчасова споруда (власник не встановлений), яка знаходяться по вулиці Морська (біля Ногайського коледжу ТДАТУ)  в місті Приморськ, в зв’язку з відсутністю паспорта прив’язки тимчасових споруд (Додаток 3).
  4. Встановити строк добровільного проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд, які знаходяться на предпляжній території пляжу «Автотурист», на предпляжній території пляжу «Десятка» та по вулиці Морська (біля Ногайського коледжу ТДАТУ) згідно додатків – 15 робочих днів, а саме до 15 листопада 2019 року включно.
  5. Зобов’язати власників (в разі встановлення) привести земельну ділянку в належний стан, з відновленням її благоустрою.
  6. У разі невиконання власниками умов цього рішення щодо добровільного демонтажу тимчасових споруд, виконавчому апарату провести демонтаж ТС у відповідності до Порядку демонтажу тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності на території Приморської міської ради.
  7. Дане рішення оприлюднити на офіційному веб сайті Приморської міської ради.
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – Гогунського К.М..

            Міський голова О.А. Божкова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: