Про затвердження графіків особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації

Керуючись статтями 6, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою забезпечення реалізації закріплених Конституцією України прав на звернення до органів державної влади та у зв’язку з кадровими змінами, ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити графік особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (додається).

2. Затвердити графік особистих виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації (додається).
3. Першому заступнику голови, заступникам голови райдержадміністрації, керівнику апарату райдержадміністрації забезпечити неухильне дотримання графіків особистих прийомів громадян.
4. Загальному відділу апарату райдержадміністрації забезпечити складання та подання голові райдержадміністрації на затвердження графік проведення виїзних особистих прийомів до 25 числа кожного місяця.
5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 22.02.2019 № 95 «Про затвердження графіків особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації».
6. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному веб – сайті Приморської райдержадміністрації та інформаційних стендах райдержадміністрації.
7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Саламатіну Г.О.
Голова С. БЄЛІЧЕВ

Додаток №1
Додаток №2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: