До відома споживачів послуг з централізованого водопостачання, які надає КП «Чисте місто Приморськ»

Відповідно до п.1.7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення затвердженого постановою Національної комісії,що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  від 10.03.2016 року №302  у разі зміни протягом строку дії тарифів  обсягу окремих складових структури тарифів з причин, які не залежать від ліцензіата, зокрема збільшення або зменшення  мінімальної заробітної плати, податків і зборів, орендної плати, амортизації необоротних активів, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні  та інші матеріальні ресурси, може проводитися коригування тих складових структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення або зменшення.

Підприємством проведено коригування окремої статті  витрат по якій відбулися  зміни.

Зростання витрат на придбання покупної води. Згідно постанови НКРЕКП від 19.11.2019  № 2444 встановлені нові тарифи на водопостачання для КП «Облводоканал». Вартість 1 куб.м. становить 6,88 грн. без ПДВ у діючому тарифі вартість 1 куб.м. складає 6,08 грн.без ПДВ. Зростання витрат на придбання води на 13,16% ( у грошовому виразі на  170144,00 грн.).

Враховуючи вищевикладене  собівартість послуг за 1 куб.м. з централізованого водопостачання зросла на 2,03%.

Економічно обґрунтовані витрати собівартості  1 куб.м. централізованого водопостачання  становить 19,17 грн.(зростання на 0,39 грн./м3).

Тарифи розраховано з урахуванням сплати податку на додану вартість та необхідним рівнем рентабельності для забезпечення безперебійної роботи підприємства для наступних категорій споживачів у таких розмірах (дивись розрахунок).

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань   приймаються до 11.12.2019 року за адресою м.Приморськ, вул..Мелітопольське шосе,12 конт.телефон  7-32-04;  7-24-52

Структура тарифу
Розрахунки тарифу

Директор КП «Чисте місто Приморськ» А.М.Розумний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: