Приморська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Приморська міська рада Приморського району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Приморської міської ради Приморського району Запорізької області(віддаленого робочого місця в с. Вячеславка).

Вимоги до учасників конкурсу:

Громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або «магістр», стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ і організацій  незалежно  від форми власності не менше одного року

Кандидат на посаду повинен знати:  Конституцію України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні, «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання  корупції», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»,  інші закони  з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування, основи психології, правила внутрішнього трудового розпорядку, правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки,  основні програми роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії, такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті Приморської міської ради за адресою: м. Приморськ, вул. Центральна, 7 (каб. №3).

Термін подання заяв до 03 лютого 2020 р.

Відповідальна особа – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гогунський Костянтин Миколайович.

За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатись за адресою: м. Приморськ, вул. Центральна, 7, кабінет №9 або за телефоном: (06137)7-30-95

Начальник юридичного відділу В. ІОТОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: