ЗВІТ Про базове відстеження результативності регуляторного акту-рішення Приморської міської ради від 21 грудня 2019 № 23 «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Приморської міської ради Приморського району Запорізької області

 1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується:

Рішення Приморської міської ради від 21 грудня 2019 № 23 «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Приморської міської ради Приморського району Запорізької області».

 1. Виконавець заходів з відстеження:

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Приморської міської ради (далі Центр).

 1. Цілі прийняття акту:
  • Приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України основних засад організації діяльності Центру (з його територіальними підрозділами, віддаленими робочими місцями для роботи адміністраторів Центру.
  • Реалізація державної політики у сфері надання адміністративних послуг.
  • Створення комфортних умов для отримання суб’єктами господарювання та громадянами, в тому числі з обмеженими фізичними можливостями, якісного сервісу з надання адміністративних послуг за принципами «Організаційної єдності» та «Єдиного вікна», а саме: вичерпне інформування, фахове консультування, оперативний прийом та видача оформлених пакетів документів.
  • Забезпечення у Центрі прозорості й відкритості виконання чинного переліку адміністративних послуг, за якими звертаються суб’єкти господарювання та громадяни
  • Запровадження інноваційних форм обслуговування заявників.
  • Виключення корупційної складової при наданні адміністративних послуг.
  • Встановлення чіткого порядку дій між адміністраторами Центру та суб’єктами надання адміністративних послуг з метою якісного прийому, розгляду й опрацювання звернень суб’єктів господарювання та громадян, видачі оформлених результатів надання адміністративних послуг.
  • Здійснення контролю за наданням адміністративних послуг в межах повноважень Центру.
 2. Строк виконання заходів з відстеження

 Базове відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Приморської міської ради Приморського району Запорізької області» здійснене відповідно до методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308.

 1. Тип відстеження.

      Базове відстеження результативності регуляторного акта.

 1. Метод одержання результатів відстеження.

       Для здійснення відстеження використовувалися статистичні та соціологічні методи одержання результатів відстеження шляхом аналізу ефективності фактичної діяльності адміністраторів та представників суб’єктів надання адміністративних послуг, а також шляхом вивчення громадської думки.

 1. Дані, на основі яких проводилися відстеження результативності

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося шляхом аналізування статистичних та соціологічних даних.

 1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Назва показника

За  2019

Кількість адміністративних органів, які за принципом організаційної єдності надають адміністративні послуги у відділі «Центр надання адміністративних послуг»

 

 

                    7

Кількість суб’єктів господарювання, фізичних осіб-підприємців та громадян на яких буде поширюватися дія акта (кількість звернень одержувачів адміністративних послуг)

 

 

 

          1218

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та або фізичних осіб з основних положень акта

Інформація оприлюднюється на офіційному сайті Приморської міської ради

mrprim@ukr.net

Кількість наданих адміністративних послуг

           

         1140

Середній термін розгляду звернень

           10 робочих днів

Кількість скарг одержувачів послуг з приводу порушення порядку та якості надання адміністративних послуг

 

               0

 1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Оцінка результатів реалізації рішення Приморської міської ради Приморського району Запорізької області від 21 грудня 2019 року № 23«Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Приморської міської ради Приморського району Запорізької області» здійснювалося шляхом аналізування статистичної та соціологічної інформації.

        Основним показником результативності зазначеного рішення є упорядкування взаємодії адміністраторів з суб’єктами надання адміністративних послуг, створення комфортних умов для отримання суб’єктами господарювання та громадянами, в тому числі з обмеженими фізичними можливостями, якісного сервісу з надання адміністративних послуг за принципами «Організаційної єдності» та «Єдиного вікна», а саме: вичерпне інформування, фахове консультування, оперативний прийом та видача оформлених пакетів документів.

         Аналіз кількісних характеристик даного регуляторного акта свідчить про наступне:

        Кількість наданих заяв до адміністраторів Центру у 2019 році становить      1218 заяв;

        Кількість виданих результатів адміністраторами Центру – 1140;

        Скарг від суб’єктів господарювання з приводу порушення порядку та якості надання адміністративних послуг не виникало.

        За результатами реалізації регуляторного акту планується досягти основних його цілей – забезпечення прозорості, швидкості та зручності процедур надання адміністративних послуг суб’єктами звернень, вдосконалення цих процедур та їх уніфікацію, запровадження єдиних стандартів роботи Центру (його територіальних підрозділів, віддалених робочих місць адміністраторів Центру, та виключення корупційної складової під час контакту із суб’єктами господарювання та громадянами.

       Даний регуляторний акт є довгостроковим. Доповнення та зміни до нього будуть вноситися після внесення відповідних змін до чинного законодавства України.

 

Міський голова                                                                     О.БОЖКОВА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: