Інформаційне повідомлення про проведення аукціону з умовами об’єкту малої приватизації комунальної власності територіальної громади м.Приморська «майновий комплекс» «Профдезинфекція» загальною площею 74,8 кв.м., розташований за адресою: Запорізька область, місто Приморськ, вулиця Поштова, будинок 5, квартира 3

У відповідності до положень ст.15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України №432 від 10.05.2018р. (із змінами згідно Постанови Кабінету Міністрів України №579 від 18.07.2018р.), з урахування протоколу засідання аукціонної комісії №1 від 14.09.2018р.

1) Організатор аукціону:

Приморська міська рада Приморського району Запорізької області (72102, Запорізька область, м. Приморськ, вул. Центральна, 7, код ЄДРПОУ: 20485360).

1.1. Координати організатора аукціону:

адреса: 72102, Запорізька область, м. Приморськ, вул. Центральна, 7;

контакти комісії: (06137) 7-30-95; контактна особа – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гогунський Костянтин Миколайович, електронна пошта: mrprim@ukr.net.

Час та місце огляду об’єкта малої приватизації комунальної власності, а саме: майновий комплекс «Профдезинфекція» загальною площею 74,8 кв.м., розташований за адресою: Запорізька область, місто Приморськ, вулиця Поштова, будинок 5 квартира 3: понеділок – п’ятниця з 08.00 год. по 16.00 год. за адресою: Запорізька область, місто Приморськ, вулиця Поштова, 5/3.

2) Інформація про об’єкт малої приватизації комунальної власності:

2.1. Опис об’єкта приватизації комунальної власності:

– майновий комплекс «Профдезинфекція» загальною площею 74,8 кв.м., (Загальна площа нежитлової будівлі літ. «А» складає 67,8 кв.м., загальна площа Сіни літ. «а2» складає 5,2 кв.м., загальна площа Комора літ. «а3» складає 1,8 кв.м.), убиральня «Ж», сарай «З», гараж «И», погріб «К», Сарай «М», розташована за адресою: вул. Поштова, 5/3,  м. Приморськ, Запорізької області

– форма власності – комунальна, власник – територіальна громада Приморської міської ради  Запорізької області, дата реєстрації права комунальної власності – 15.05.2017р.

2.2. Балансоутримувачем нежитлового приміщення являється Приморська міська рада Запорізької області, код ЄДРПОУ: 20485360, адреса: 72102, Запорізька область, м. Приморськ, вул. Центральна, буд. 7 тел.(06137)7-25-13, 7-30-95.

Об’єкт малої приватизації комунальної власності – нежитлова будівля.

Опис об’єкту відповідно до технічного паспорту від 01.08.2008р., виготовленого Комунальним підприємством технічної інвентаризації Приморської районної ради Запорізької області:

 – одноповерхова будівля, що складається із 5 (п’яти) нежитлових приміщень № 1-5, загальною площею 67,8 кв.м. з яких кімната №1 – 7,1 кв.м., кімната №2 – 9,3 кв.м., кімната №3 – 11,2 кв.м., кімната №4 – 25,5 кв.м., кімната №5 – 15,0 кв.м., сіни – №I – 5,2 кв.м., комора №II – 1,8 кв.м..

Нежитлова будівля в оренду не передана, жодні інші права третіх осіб на об’єкт, обмеження (обтяження) не зареєстровані.

Земельна ділянка під вказаним об’єктом малої приватизації не сформована.

Продаж об’єкту здійснюється без земельної ділянки.

2.3. Істотні умови щодо об’єкту приватизації:

Використання приміщення – за розсудом переможця конкурсу об’єкту, окрім розміщення об’єктів ресторанного господарства.

Протягом календарного року провести ремонт об’єкту приватизації.

Покупець несе усі витрати, пов’язані із оформленням правовстановлюючих документів на об’єкт приватизації , включаючи виготовлення документації на земельну ділянку, оплату нотаріальних послуг, проведення незалежної експертної оцінки об’єкта приватизації та рецензії, інші витрати.

3) Інформація про аукціон:

Із врахуванням прийнятих Приморською міською радою Запорізької області: рішення  від 25 вересня 2019 року № 19 «Про приватизацію об’єкту малої приватизації – майновий комплекс «Профдезинфекція» по вул. Поштова, 5/3 міста Приморська»; рішення від 21.12.2019 року № 14 «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Приморської міської ОТГ, що підлягає приватизації у 2020 році», рішення  від 28.08.2019р. «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об’єктів комунальної власності Приморської міської ОТГ, які підлягають приватизації, та її складу»:

3.1. Спосіб проведення аукціону:

а). Аукціон з умовами:

Дата та місце проведення аукціону: 02.03.2020р. на електронному торговому майданчику https://www.uub.com.ua/.

Стартова ціна об’єкта: 31020,00 грн (тридцять одна тисяча двадцять

грн.00 коп.)  без врахування ПДВ.

Крок аукціону на рівні 1 % стартової ціни, що становить: 310,20 грн (триста десять грн. 20 коп.) без врахування ПДВ.

Розмір гарантійного внеску становить: 10 відсотків стартової ціни продажу об’єкта приватизації, а саме: 3102,00 грн (три тисячі сто дві грн. 00 коп.) без врахування ПДВ.

Розмір реєстраційного внеску становить:  0,2 розміру мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року, а саме: 944 грн. 60 коп. (дев’ятсот сорок чотири гривні шістдесят копійок) без врахування ПДВ.

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування інформаційного повідомлення в електронній торговій системі https://www.uub.com.ua/ до закінчення кінцевого строку прийняття заяв/закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні – 01.03.2020р. о 19 год. 30 хв.

У разі, якщо для участі в аукціоні подано заяву на участь в аукціоні від одного покупця, аукціон визнається таким, що не відбувся, а орган приватизації приймає рішення про приватизацію зазначеного об’єкта шляхом викупу безпосередньо такому покупцеві за запропонованою ним ціною, але не нижче стартової ціни.

У разі якщо об’єкт, який пропонувався для продажу на аукціоні, не продано, крім випадку, зазначеного вище, проводиться повторний аукціон із зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

Період між аукціоном з умовами та аукціоном зі зниженням стартової ціни становить 30 календарних днів від дати опублікування повідомлення в електронній торговій системі https://www.uub.com.ua/.

3.2 Аукціон проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого Постановою КМУ від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

 До участі в аукціонні не допускаються особи на яких поширюються обмеження визначені частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Відповідальність за недостовірність, неповноту поданих документів, а також обов’язок довести відсутність ознак, передбачених частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», покладається на покупця.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в

електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески.

Особи, які мають намір взяти участь в електронному аукціоні, сплачують реєстраційний та гарантійний внески на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь в електронному аукціоні.

3.3. Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до частини 7 статті 14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою КМУ від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

До заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються:

1) для потенційних покупців – фізичних осіб – громадян України – копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян – копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців – юридичних осіб:

– витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань України – для юридичних осіб – резидентів;

– документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, – для юридичних осіб – нерезидентів;

 – остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському  банку, на рахунок, оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації;

5) письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

3.4. За результатом проведення аукціону, здійснити продаж об’єкта нерухомого майна комунальної власності, майновий комплекс «Профдезінфекція» загальною площею 74,8 кв.м., розташований за адресою: Запорізька область, місто Приморськ, вулиця Поштова, будинок 5 квартира 3, без земельної ділянки.

3.5. З моменту переходу права власності на об’єкт приватизації покупець, який придбав об’єкт малої приватизації, зобов’язаний виконати всі умови договору купівлі-продажу об’єкта приватизації,                    

 відповідності до ст.26 ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна»).

Виключними умовами для розірвання договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в порядку, передбаченому законодавством, є:

1) несплата протягом 60 днів коштів за об’єкт приватизації з дня укладення договору купівлі-продажу відповідно до його умов;

2) невиконання умов продажу об’єкта і зобов’язань покупця, визначених договором купівлі-продажу, в установлений таким договором строк;

3) подання неправдивих відомостей;

4) сплата за об’єкт приватизації коштів, отриманих з порушенням вимог законодавства, яке регулює відносини у сфері запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення;

5) продаж або в інший спосіб відчуження покупцем приватизованого об’єкта особам, визначеним частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», протягом виконання зобов’язань за договором купівлі-продажу.

Договір купівлі-продажу повинен містити положення щодо відповідальності (звільнення від відповідальності) у разі виникнення форс-мажорних обставин (стихійне лихо, обставини непереборної сили тощо).

 На вимогу однієї із сторін договір купівлі-продажу може бути розірвано, у тому числі за рішенням суду, в разі невиконання іншою стороною зобов’язань, передбачених договором купівлі-продажу, у визначені строки або визнано недійсним за рішенням суду.

У разі розірвання в судовому порядку договору купівлі-продажу у зв’язку з невиконанням покупцем договірних зобов’язань приватизований об’єкт підлягає поверненню в комунальну власність.

Контроль за виконанням умов договору купівлі-продажу, укладеного за результатом проведення аукціону здійснює орган приватизації Приморської міської ради Запорізької області.

Орган приватизації Приморської міської ради зобов’язаний вимагати від нового власника виконання зобов’язань, визначених договором купівлі-продажу об’єкта приватизації, а в разі їх невиконання застосовувати до нього санкції, вид та розмір яких повинно бути відображено у договорі, укладеному за підсумками проведення аукціону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: