Музична веселка

1 лютого 2020 року відбулася зустріч з музичним мистецтвом
учнівської молоді запорізького краю. За підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації комунальний заклад «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді»
Запорізької обласної ради провів фестиваль-конкурс інструментальної музики «Музична веселка».
На фестивалі заграли різними кольорами-жанрами: струнні
інструменти, клавішні, мідні та дерев’яні духові музичні інструменти, ударні тощо. Особливе захоплення викликали у юних глядачів виступи вокально-інструментальних ансамблів закладів області, серед яких був і вокально-інструментальний ансамбль «Крила» Приморського центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Ігоря Михайловича Новікова.
Конкурс проводився з метою пошуку та підтримки здібних,
обдарованих та талановитих дітей і молоді, громадянського і патріотичного виховання дітей, збереження культурної спадщини в Україні, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих художніх колективів та окремих виконавців. Юні музиканти з Приморська, а саме Решетняк Кирило, Путінцев
Кирило (гітара), Маркова Катерина, Чернева Анна (клавіши), Хоменко
Валерія, Златанова Валерія (барабани), Прилуцький Артем (бас-гітара), Пономарець Маргарита, Василенко Катерина, Дімітрова Єлизавета (вокал), зачарували глядачів, виконуючі композиції «Сонце» та «Smoke on the Water».
За підсумками роботи обласного журі, вокально-інструментальний
ансамбль «Крила» Приморського ЦДЮТ було нагороджено дипломом за І місце та кубком. Вітаємо переможців фестивалю-конкурсу
інструментальної музики «Музична веселка»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: