Рішення №2 від 07.04.20р.: Про внесення змін до «Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки» затвердженої рішенням сесії Приморської міської ради від 03 грудня 2019 № 6)

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про освіту», Приморська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до Програму розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням сесії  від  03 грудня 2019 № 6.)
  2. Внести зміни у Додаток № 2 «Модернізація закладів освіти Приморського міської ради» Розділ 1 Заклади загальної середньої освіти доповнити
    За рахунок коштів залишку освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, яка утворилась станом на 01.01.2020 року:
    Оплата проектних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі  КЗ  «Спеціалізована школа-загальноосвітній навчальний заклад № 1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області за адресою: Запорізька область, м. Приморськ, вул.. Калинова, 106 – 150 тис. грн.
    За рахунок коштів місцевого бюджету оплата за проведення експертизи проектно-кошторисної документації, кошторисної частини проекту будівництва “Капітальний ремонт будівлі КЗ  «Спеціалізована школа-загальноосвітній навчальний заклад № 1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області за адресою: Запорізька область, м. Приморськ, вул.. Калинова – 14 822 грн.
  3. У зв’язку із внесеними змінами, додаток № 2 даного рішення викласти в новій редакції (додається).
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійну комісію з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, охорони здоров`я, соціального захисту населення С.Македонську та голову постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів, залучення інвестицій, контролю та приватизацією комунальної власності                      Г. Саламатіну

Міський голова                                                                     О. БОЖКОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: