Рішення №13 від 26.05.20р.: Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу комунального майна

Керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком списання майна, що є комунальною власністю об’єднаної територіальної громади Приморської міської ради Приморського району Запорізької області шляхом безоплатної передачі з балансу на баланс підприємств, установ, закладів, затвердженого рішенням Приморської міської ради «Про затвердження нормативно-правових актів з питань відчуження та списання майна, що є комунальною власністю об’єднаної територіальної громади Приморської міської ради» № 2 від 30.06.2017р., розглянув службову записку головного спеціаліста відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності вх.№1822/02-17 від 06.03.2020, Приморська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на безоплатну передачу на баланс КП «Чисте місто Приморськ» Приморської міської ради основних засобів та інших необоротних активів (рухомого майна), вуличного спортивного обладнання згідно додатку №1.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, торгівлі та побуту.

Міський голова  О. БОЖКОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: