Підтримкою держави відтепер можуть скористатися підприємці без найманих працівників

Відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.
 Такі зміни стали можливими завдяки урядовим ініціативам, а саме – ухваленню Постанови КМУ від 03.06.2020 р. № 453 «Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Отже, якщо Ви фізична особа-підприємець і через карантинні заходи не працювали або ж скоротили свою діяльність, у вас немає найманих працівників, але ви сплачували єдиний соціальний внесок,

☝️ відтепер ви маєте право на допомогу по частковому безробіттю.
 ✅Як отримати допомогу ФОПам?
 ➡️Звернутися до Приморської районної філії ЗОЦЗ і зібрати необхідний пакет документів.
 ✅Упродовж якого часу можна оформити допомогу?
 ➡️Протягом 90 днів з моменту призупинення чи скорочення діяльності.
 ✅Якою є сума допомоги по частковому безробіттю для ФОПів?
 ➡️Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць. Допомога надається на період призупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.
 ✅Чи оподатковується допомога по частковому безробіттю?
 ➡️З допомоги не сплачується податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.
 ✅Де отримати кваліфіковану консультацію щодо оформлення допомоги?
 ➡️У Приморській районній філії ЗОЦЗ   за телефоном: 06137 74068, 095 3591659. Начальник відділу взаємодії з роботодавцем Переверзєва Вікторія Євгенівна  0991805855

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: