Інформація щодо комісійних рейдів по дотриманню протиепідемічних обмежень

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій від 13.06.2020 року № 10,  протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій Запорізької області  від 19.06.2020 року № 23,  з метою запобігання поширенню на території Приморського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та з урахуванням непростої епідемічної ситуації у країні, проводяться комісійні рейди перевірки дотримання протиепідемічних заходів на об’єктах, на період карантину. Рейди проводяться за участю представників органів місцевого самоврядування, спеціалістів Держпродспоживслужби та  національної поліції, два рази на тиждень  (в робочі, святкові та вихідні дні).

Перевірки проводяться на усіх об’єктах (заклади громадського харчування, торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропромислові ринки, перукарні,  салони краси, дошкільні заклади, заклади що надають послуги з розміщення відпочиваючих та розташовані на березі Азовського моря та інші). Перевіряється дотримання протиепідемічних заходів, згідно «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів…», затверджених Постановами Головного державного санітарного лікаря України.

У разі виявлення порушень дотримання санітарного законодавства до винних осіб буде застосовуватись норми Кодексу України про Адміністративні Правопорушення, які визначені у ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягне за собою накладання штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян».

З метою запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID -19) Приморське районне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області наголошує на необхідності виконання протиепідемічних заходів в громадських місцях:

–  дотримання соціальної дистанції між людьми (щонайменше 1,5 метри);
– застосування засобів індивідуального захисту (маски, респіратори);
–   обробки рук антисептичними засобами. 

У разі виникнення перших ознак хвороби, негайно звертайтесь за медичною допомогою.

                                           Будьте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: