Рішення №5 від 26.06.20р.: Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Приморської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік

Керуючись п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», cт. 64 Бюджетного кодексу України, ст.8, ст.10, ст.12, ст.284 Податкового кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки» Приморська міська рада Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.Встановити на території Приморської об’єднаної територіальної громади :

1.1.Ставки земельного податку, згідно з Додатком 1.

1.2.Пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з Додатком 2.

1.3.Порядок сплати земельного податку на території Приморської об’єднаної територіальної громади згідно з Додатком 3.

2.Відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату Приморської міської ради забезпечити направлення копії даного рішення до територіального управління ГУ ДФС у Запорізькій області.

4.Загальному відділу виконавчого комітету Приморської міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті Приморської міської ради Приморського району Запорізької області та у місцевих друкованих засобах масової інформації у десятиденний термін.

5.Дане рішення набирає чинності з 01.01.2021 року.

6.Рішення Приморської міської ради від 25.06.2019 року №6 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Приморської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», визнати таким, що втрачає чинність з 01.01.2021 року.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на територіальне управління ГУ ДФС у Запорізькій області в межах своїх повноважень та на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів, залучення інвестицій, контролю за приватизацією комунальної власності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: