LІІІ сесія від 10.07.2020р.: порядок денний, рішення, відео

Відео сесії

Результати голосування

Доступні за цим посиланням

Проекти рішень

Переглянути можна тут:

Порядок денний та рішення

 1. Про внесення змін до «Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки» затвердженої рішенням сесії Приморської міської ради від 03 грудня 2019 № 6.
  Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти.
 2. Про реорганізацію Комунального закладу дошкільної освіти «Горобинка» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області шляхом приєднання до Комунального закладу «Преславська гімназія ім. М. Державіна» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області.
  Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти
 3. Про внесення змін і доповнень до рішення Приморської міської ради від 21.12.2019 №12 «Про місцевий бюджет Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
  Доповідач: Алтухова Г.А. – начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.
 4. Про надання гр. України Краснокутському А.О. в оренду земельної ділянки, яка розташована в м. Приморськ, вул. Курортна, 89 для розміщення промислової бази (зняли з порядку денного).
  Доповідач: Сухореброва І.І. – в. о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 5. Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 89; замовник, власник: Приморська міська рада Приморського району Запорізької області) (зняли з порядку денного).
  Доповідач: Сухореброва І.І. – в. о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 6. Про розгляд депутатського запиту Скельнічева А.Ф. щодо виділення земельної ділянки для облаштування зупинки плавзасобів.
  Доповідач: Скельнічев А.Ф. – депутат міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *