Роботодавці Бердянського та Приморського районів спрямували до зведеного бюджету 334 мільйони гривень ПДФО

Протягом січня-липня 2020 року бердянські та приморські працедавці перерахували до бюджетів усіх рівнів 333,9 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Як зазначила начальник Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області  Оксана Федорова, податок на доходи фізичних осіб є одним із вагомих джерел наповнення бюджетів всіх рівнів. В структурі зведеного бюджету податок на доходи фізичних осіб складає 50,2 відсотка.

Місцеві скарбниці отримали майже 66,8 відсотка від зібраних податків, а це – 250,4 млн гривень для бюджетів місцевих громад. З них до бюджету          м. Бердянська надійшло 69,5 відсотка від загальних надходжень, або 193 млн гривень, Бердянського району – 21,2 млн гривень та Приморського – 36,2 млн гривень.

Окрім того, чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 83,5  млн. гривень спрямовано до державного бюджету.

Завдяки відповідальності значної частини бердянських та приморських працедавців бюджети всіх рівнів і насамперед територіальні громади отримують найбільшу частку податкових надходжень для розвитку власної соціально-економічної сфери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: