№204/3 від 31.08.20р.: Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів на території Приморської міської ОТГ

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Постановою КМУ №641 від 22.07.2020 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, Постановою КМУ №760 від 26.08.2020 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», враховуючи протокол позачергового засіданнярегіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області №32 від 31.07.2020р., протокол місцевої комісії з питань ТЕБ та НС №33 від 31.07.2020,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:      

 1. Установити з метою запобігання поширенню на території Приморської міської об’єднаної територіальної громади Запорізької області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19), з 01 вересня до 31 жовтня 2020 р. карантин.
 2. Запровадити протиепідемічні заходи на території Приморської міської ОТГ, а саме, заборонити:
  – проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність закладів культури з наповненістю залів понад 50 відсотків місць у залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;
  – здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно.
  – проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності), дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).
 3. Керівникам комунальних закладів Приморської міської ради на період карантину з метою запобігання поширенню COVID-19 в своїй діяльності керуватись постановами Головного державного санітарного лікаря України – Міністерства охорони здоров’я України № 45 від 04.08.2020р. «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», № 47 від 04.08.2020р. «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та № 50 від 22.08.2020р. «Про затвердження протиепідемічник заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
 4. Приморському відділенню поліції Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області посилити контроль за виконанням рішення виконавчого комітету Приморської міської ради від 12.02.2016 №8 «Про заборону продажу алкогольних напоїв у нічний час на території Приморської міської ради».
 5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – Гогунського К.М.

Міський голова                                    О. БОЖКОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: